Praktická organizace koupelny

V koupelně strávíme každý den mnoho času. Aby byla plně funkční a našli jste v ní vše, co potřebujete, je nutné ji prakticky vybavit vším, co byste při jejím užívání i úklidu mohli potřebovat. Jak si zařídit praktickou koupelnu, která bude šetřit váš čas?

 

Umyvadlo

U umyvadla mějte vše, co každý den potřebujete. Kartáček na zuby, zubní pasta, mýdlo na ruce nebo ručník, to má u umyvadla asi každý, k jeho blízkosti si však uložte i čisticí prostředek na vodovodní baterie, hadřík, houbičku na mytí, prostředky na styling vlasů, kosmetiku na obličej a další pomůcky, které každý den využíváte. Myslete na to, že by koupelna měla sloužit vám, ne vy jí.

Sprchový kout a vana

Často si během koupele rozmyslíte, že byste si chtěli dopřát pěnovou koupel? Zapomínáte si do sprchvého koutu donést žiletky nebo mycí houbu? Kupte si malý závěsný policový díl z nerezové oceli, který se dá umístit do sprchového koutu. Na něj si můžete naskládat vše od žiletek, sprchových gelů, mycích hub přes šampony, masky na vlasy a další nezbytnosti.

 

WC

Abyste i u WC měli vše potřebné, můžete k němu umístit skříňku nebo plastový box, do kterého uložíte náhradní toaletní papír, kapesníky, prostředky na čištění WC a odpadu nebo drogerii na intimní hygienu. Toaleta je asi nejčastěji uklízenou částí koupelny, proto můžete k jejímu čištění využít vlhčené ubrousky napuštěné speciálním antibakteriálním gelem, kterými stačí toaletu pouze otřít a rychlý úklid máte hotov.

Prací kout

Jednou z rutinních prací, které v koupelně děláme, je praní. K tomu potřebujeme mnoho různých prostředků, jako jsou prací prášky, aviváže, bělidla, odstraňovače skvrn, čističe pračky a další drogerie, kterou často k praní využíváme. Abyste měli veškerou tuto drogerii u sebe, pořiďte si do vaší koupelny regál nebo policový systém, do kterého můžete veškeré prostředky uklidit. K regálu můžete umístit koš na špinavé prádlo, koš na vyprané prádlo a prostředky na mytí pračky. Díky přehlednému regálu můžete mít přesnou představu o tom, co z drogerie vám chybí.

Ušetřete co nejvíce času při péči o domácnost a zařiďte si vaši koupelnu prakticky, abyste v ní při úklidu nestrávili zbytečné hodiny, které si můžete užít s vaší rodinou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download