Zateplení půdy s MAGMARELAX je rychlé a bez jakéhokoliv nepořádku

Také pořád hledáte, kde byste ve svém rodinném rozpočtu mohli ušetřit nějaké ty finance? Protáčí se vám panenky při placení účtů za celkové vytápění? Zbavte se obou těchto starostí najednou díky kouzelným vločkám MAGMARELAX® od společnosti IP Polná!

MAGMARELAX® je minerální vata, získávaná z těch nejkvalitnější přírodních surovin – čediče a skla. Má velice specifické a užitečné vlastnosti:

● impozantně izoluje – zabrání úniku tepla z obytných prostor na půdu, ale i pronikání horka z rozpálené střechy do pokojů

● mimořádně tlumí hluk

● odolává i teplotám při požárů přesahujícím 2 000°C

 

Řešení na míru i pro vaší střechu

Nezáleží na tom, jakž tip střechy máte. S rovnou i tou sedlovou si odborníci z IP Polná lehce poradí. Podle situace přistoupí buď k zateplení dutiny v podlaze realizované skrz několik nově vyvrtaných otvorů či nafoukají minerální izolaci přímo na podlahu půdy a tím ji dokonale odizolují.

Pokud od své půdy očekáváte něco víc a rádi byste ji v budoucnu využívali, můžete vsadit na vytvoření nové podlahy z lehkých OSB desek s perodrážkou a výplní z minerální izolace MAGMARELAX®. Jde o jednoduchou a lehkou konstrukci, která stavbu rodinného domu nijak významně nezatíží a přitom je plně využitelná a odolná.

Náš skvělý tip: Proměňte svou půdu třeba na posilovnu, šicí koutek, knihovnu či pokojíček pro děti. Využijte kompletních služeb a nechte si postavit podkroví na klíč od jedničky na našem trhu společnosti IP Polná. Pro více informací navštivte: www.magmarelax.cz/revitalizace-strech.

 

Proč zateplit právě vaší půdu?

Ve chvíli, kdy všichni okolo nás zateplují fasády a sklepy se zdá být zateplení půdy poněkud mimo. Ale není tomu skutečně tak. Sice se s tím nemůžete pochlubit sousedům na první pohled, ale jinak má jen opravdu samé výhody. Posuďte sami:

● zateplené stropy půdy zachytí až 30 % veškerého unikajícího tepla

● minerální izolace za žádných okolností nepropustí teplo z rozpálené střechy dolů do bytu

● podlaha půdy je velmi velká plocha bez otvorů (okna, dveře), takže právě zde je zateplení velmi účinné

● zateplení minerální izolací MAGMARELAX® je velice rychle a lze ho provést i za plného provozu domu

● je finančně opravdu nenáročná – obejde se bez omítky i složité montáže

Na nic nečekejte a pusťte se do zateplení půdy ještě dnes. Již tohle léto můžete prožít v pohodlí beze strachu z dusivého vedra za oknem a na účtech za zimní vytápění můžete ušetřit i desítky tisíc za jediný rok.

Více na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download