5 příležitostí, kdy darovat šperk

 

Šperk je krásný dárek, který potěší každou ženu. Konkrétní šperk vybírejte podle toho, co tímto dárkem chcete sdělit. Podívejte se na příležitosti, kdy je vhodné darovat náušnice, kdy náramek, řetízek nebo třeba prsten. Se šperkem nikdy nešlápnete vedle.

 

1) Narozeniny

Skvělou příležitostí, kdy darovat luxusní šperk jsou narozeniny. Nemusí se však jednat ani o kulaté narozeniny. Pokud chcete obdarovat svou maminku, babičku nebo přítelkyni, tak vyberte například náramek z bílého zlata nebo třeba prsten z platiny. Krásným dárkem budou i náušnice nebo třeba náhrdelník. Vždy se podívejte, jaké šperky dotyčná nosí a jaký je její styl.

 

2) Promoce

Úspěšné zakončení studia je rozhodně příležitost, kterou je potřeba oslavit. Vyberte šperk, který bude zároveň upomínkou na studentská léta. Každou ženu potěšíte prstenem z bílého zlata, ale vybrat můžete i šperky s perlami. Nemusíte se bát ani šperků s drahými kameny, které jsou originálním doplňkem elegantního a slavnostního oblečení.

 

3) Výročí

Pokud slavíte výročí s partnerkou nebo manželkou, neváhejte a překvapte ji luxusním šperkem. Vyberte například šperk s českými granáty, který bude slušet každé ženě. K výročí můžete pořídit prsten s českými granáty a k němu náušnice ve stejném stylu. Nezapomeňte i na hezké zabalení dárku a originální předání.

 

4) Zasnoubení

U zasnoubení je šperk nutností. Vybrat správně snubní prsten je však někdy opravdu oříšek. Nejdříve změřte své vyvolené prst, a to pod nějakou chytrou záminkou, nebo když nebude doma, mrkněte do její šperkovnice a změřte prsten, který nosí. Poté vyberte zásnubní prsten s diamantem, který ji překvapí, dojme a můžete si být jistí, že na svou otázku uslyšíte kladnou odpověď.

 

5) Z lásky

Každý dárek, který darujete z lásky, bude mít úspěch. Vyberte ženě prsten, náramek nebo náhrdelník z lásky a překvapte ji kdykoliv. Samozřejmě můžete využít svátku Zamilovaných, Mezinárodního dne žen nebo třeba 1. května, kdy se slaví svátek lásky. Je na vás, kdy přesně dotyčnou překvapíte, ale vždy se snažte vybírat podle jejího vkusu, oblíbených barev, oblíbených drahých kamenů a také stylu oblékání.

1 komentář

  1. Ivo

    Já jsem dal manželce prstýnek naposled, když jsem ji žádal o ruku 😀 . Pak jsme si teda ještě vybrali snubní prsteny, a to je všechno. Přijde mi zbytečné ji pořád nějaké kupovat, akorát by pak ležely v šuplíku. Sice jsou levné šperky, ale i tak. Zásnubní prsten jsem objednal z https://www.marre.cz/ , a i když byl levný, tak je pěkný a přesně splnil svůj účel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download