Dekorace v podzimních barvách

 

S nadcházejícím ročním obdobím začneme měnit ráz našich interiérů a léto vystřídá další část roku, a to podzim. S jeho příchodem přijde i přizpůsobování domácností a zahrad, kde budou hlavní roli hrát barvy, jako je červená, oranžová, žlutá, hnědá či zlatá. Pokud už i vy plánujete nákup dekorací v těchto odstínech, určitě jimi nic nezkazíte. Ba naopak navodíte tu správnou příjemnou podzimní atmosféru.

Při výběru a tvorbě podzimní výzdoby byste měli brát na zřetel vzhled vašeho domečku či bytu, aby podzimní dekorace barevně ladily s ostatními zařizovacími předměty v místnostech, případně na zahrádce, a tvořily tak jednotný celek.

S podzimem je úzce spjat známý anglosaský svátek – Halloween. V našich zemích se nikterak zvlášť neslaví. Nicméně klíčový prvek tohoto svátku, kterým je dýně, je i pro naše končiny velice známá. Nemusí se vždy jednat o vyřezávanou dýni gigantických rozměrů, ale postačí i menší odrůdy. K dýním stačí přidat spadané listí a šišky. Vytvoříte si tak snadno a rychle krásnou podzimní dekoraci s minimálními náklady. A pokud nejste zrovna zdatní, co se týče dekorování, můžete si pořídit již hotové větvičky z listí, jež jsou ozdobeny třeba právě dýněmi.

Zdroj: Harasim velkoobchod

Zdroj: Harasim velkoobchod

Kromě klasických jedlých dýní jsou na výzdobu ideální okrasné odrůdy. Mají různé barvy, velikosti i tvary. Doplňte k nim třeba umělé květiny či větvičky, vložte je do proutěných košíků a vytvořte si podzimní aranžmá.

Zdroj: Harasim velkoobchod

Zdroj: Harasim velkoobchod

Vstupní dveře jsou tím prvním bodem, kde se návštěva zastaví. Ozdobte je stylovým podzimním věnečkem. K dostání jsou již nazdobené, ale klidně si vše můžete pořídit zvlášť a udělat si vlastní.

Zdroj: Harasim velkoobchod

Zdroj: Harasim velkoobchod

Pokud máte rádi květiny, jistě víte, že pro podzim jsou typické zejména chryzantémy. Ty lze pěstovat, či pořídit živé. Opět však máte možnost zakoupit varianty umělé, které vám za žádných okolností neuvadnou. I tyto lze použít k aranžování a vypadají velice přirozeně.

Zdroj: Harasim velkoobchod

Zdroj: Harasim velkoobchod

Kromě plodů přírody si můžete vyzdobit váš domov například svíčkami, ty jsou totiž ty nejvděčnější celoroční dekorace.  Ve spojení s lucernou či svícnem budete mít velice příjemnou dekorací pro večery, které se začnou prodlužovat.

Užijte si podzimní atmosféru, než ji vystřídají vánoční dekorace. A pokud byste si rádi krásné, moderní a originální dekorace pořídili, pak zavítejte do e-shopu www.harasim.info, kde seženete bezesporu mnoho pěkných doplňků do bytu i na zahrádku.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download