Duben, ještě tam budem…

 

Astronomické jaro jsme už přivítali, ale apríl si nenechá svoje rozmary s počasím ujít. Dejte proto pozor a nenechte se zmást chvilkovým teplem. V mžiku se může ze slunečné oblohy začít sypat sníh a kromě toho, rána jsou ještě chladná.

Naše lidská těla jsou po zimě unavená až vyčerpaná, neboť si neopodstatněně myslíme, že se od jiných savců lišíme a místo klidového zimního režimu jedeme ve stejném rytmu jako v létě.

Lačně teď chytáme každý hřejivý sluneční paprsek, a stejně snadno chytáme i rýmu, když slunce zajde za mraky. Dopřát si pak ta příslovečná vyhřátá kamna z lidového rčení, saunu nebo horkou vanu není určitě od věci.

A pozor! Jarní odlehčená móda by se nám také neměla vymstít. Jeden den s odhalenými nohami v sexy sukni a ve vyzývavé bundičce do půli zad může být snadno vykoupen nevzhledným baňatým nosem a čtrnáctidenním kašláním. O nepříjemných problémech s močovými cestami ani nemluvě.

Myslete na sebe a dopujte se vitamíny, co to jde. Pijte hodně čisté vody bez chemických přísad a naordinujte si enzymovou kúru posilující imunitu. U nás nejznámější lék Wobenzym. Enzymy, které obsahuje, jsou obdobné jako v našem těle a stimulují obranyschopnost přirozenou cestou, díky čemuž je účinnost terapie dlouhodobá.

Máte-li ve svém okolí zdravou a vzrostlou břízu, můžete si na zapíjení 2x denně 7 dražé Wobenzymu dopřát vždy pár doušků březové vody z naříznuté větvičky ze spodní koruny břízy, pod kterou umístíte nádobku na odkapávání. Budete příjemně překvapeni množstvím i účinky tekutiny, stejně jako zapíjeným lékem.

4 x komentováno

  1. Šárka

    I u nás je wobenzym oblíbený a několikrát nás zachránil od nepříjemných viróz a synovi dokonce pomohl i částečně od alergií. Takže s ťukáním se přidávám 🙂

  2. Veronika

    Souhlasím s článkem, protože Wobenzym v rodině (včetně dětí) užíváme už více jak 10 let a klepu na dřevo s velkým úspěchem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download