Izolace kapoty motoru

 

Obzvlášť při vyšších rychlostech je poslech hudby často rušen samotným zvukem motoru. Pokud patříte k řidičům, kteří bez hudby nedají ani ránu, máme pro Vás tip, jak vašeho čtyřkolového mazlíčka kvalitně odhlučnit. Daná technologie navíc zamezení tepelným ztrátám, tak proč to nezkusit?

 

ODHLUČNĚNÍ MOTORU A KAPOTY

Automobily většinou mívají v základní výbavě jen minimální tlumení i odhlučnění, nebo často dokonce žádné. Aby vaše auto mělo tichý interiér, musíte  a karosérii.

Na tlumení kapoty motoru se používá lehký materiál, který absorbuje hluk a také teplotu z motoru. Rozměr ohebné desky je 100 x 140 cm, síla 10 mm. Nebojte se do odhlučnění pustit sami, nejde totiž o nic složitého. Desku jen lehce oříznete na požadovaný tvar dle Vaší kapoty. Deska je samolepicí s alu hliníkovou vrstvou pro odolnost z tepla motoru, s aplikací tedy nebudou žádné potíže. Izolaci na kapotu k motoru snadno sami nalepíte, stačí ji očistit a odmastit, aby lepidlo dobře drželo. Můžete použít i původní nacvakávací patentky ze staré izolace. Izolace má certifikáty kvality a vyrábí se v České republice, o kvalitě tedy není třeba pochybovat.

 

JEN KAPOTA?

Izolovat můžete i jiné plechy v autě a utlumit tak ještě více vnitřek vozu – například střechu nebo dveře. Pokud zvládnete sundat „tapecírungy“, není to nic složitého, na youtube naleznete hned několik návodů, jak na to u konkrétního vozu.

 

KDY SE PUSTIT DO AKCE?

Až se do akce pustíte, vyberte si teplý sluneční den, protihlukové výplně se za tepla lépe tvarují. A na závěr ještě jedna rada. Čím více plechů a plastů polepíte těmito materiály, tím větší máte šanci na úspěch.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download