JURA je nejlepší kávovar do kanceláře

 

Pokud potřebujete do těla dostat kofein, abyste nastartovali organismus, potom si pořiďte vhodný kávovar. Ovšem kávovar s pořizovací cenou okolo dvou tisíc korun příliš dlouho neposlouží, a proto doporučujeme do spotřebiče, jako je právě kávovar, investovat o něco více. Zejména jestliže má sloužit v kanceláři, kde se káva vaří častěji než v běžné domácnosti. V následujících řádcích se podíváme na značku JURA, která má na trhu přední postavení.

Pod čtyřmi písmenky JURA se skrývá světový lídr v inovacích a patentech, který prodává profesionální stroje s intuitivním ovládáním. Jestliže tedy hledáte kávovar do kanceláře, vyberte si z několika následujících modelů, jako jsou JURA X6, JURA X8 a JURA WE6.

 

JURA X6

První možností je JURA X6, což je pomocník do kanceláře, jenž disponuje PRO SMART filtry a mlýnkem Aroma. Přístroj je určen především milovníkům černé kávy, neboť připraví lahodné rispetto a espresso. Vyjde na 64 990 korun s DPH, přičemž nedělá mu vůbec problém připravit i sto a více káv denně.

 

JURA X8

Dražším kolegou v nabídce je JURA X8 za 74 990 korun s DPH, jehož specialitou jsou cappuccino a latte macchiato. Jelikož je tryska kombinovaná a výškově nastavitelná, v jeden okamžik bez problémů připravíte jak cappuccino, tak i latte macchiato.

 

JURA WE6

Pokud je pro vás rozhodující pořizovací cena, můžete sáhnout po levnějším modelu JURA WE6 za 36 990 korun s DPH. Dokonce dostanete exkluzivně záruku 25 měsíců, případně 16 000 káv. Jedná se o profesionální kávovar s barevným displejem v češtině. Samozřejmostí jsou SMART filtry a možnost propojení přes SMART konektor.

S kávovary JURA budete nadmíru spokojeni, dokonce si budete myslet, že šálek připravil barista. Podívejte se na kompletní nabídku kávovarů, ať už do kanceláří anebo domácností, na shop-jura.cz.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download