-0.1 C
Prague
30.11.2020

Kde koupit bazarové dodávky a užitkové vozy? Ve Vans centre!

Autobazarů s osobními automobily je po celé republice dost. Když však budete potřebovat koupit ojetý minibus, přívěs či furgon, ve většině z těchto bazarů nepochodíte. Pokud mají v nabídce nějaké užitkové vozy, tak jsou to obvykle dodávky, a ještě jich není mnoho.

Pokud tedy sháníte užitkové vozy, dodávky, minibusy, pickupy, přívěsy či furgony, rozhodně se vám vyplatí vydat se do specializovaného bazaru. Tím je i Vans centre sídlící v Praze Štěrboholech. Nabízí prodej dodávek a užitkových vozů výše vyjmenovaných. Rádi vás přivítají každý všední den od 8 do 18 hodin a v sobotu od 8 do 16 hodin, případně jindy po telefonické domluvě. Nabídku si samozřejmě lze prohlédnout i na jejich webu, ale před koupí auta je vždycky lepší ho vidět na vlastní oči.

 

Kupte si užitkový vůz se zárukou

Nakoupit ve velkém specializovaném bazaru, jako je Vans centre, je rozhodně chytřejší řešení než hledat dodávku v různých internetových bazarech a inzerátech. Na trhu jsou už dostatečně dlouho a mají celou řadu spokojených zákazníků. Kromě toho, kdybyste chtěli, nabízí i záruku na 24 měsíců se zajištěním VIP servisních služeb. Za vozy, jež prodávají, si totiž skutečně stojí. Auta většinou vykupují od stálých dodavatelů, z mezinárodních aukcí, ukončených operativních leasingů apod.

 

Financování není problém

Nákupem bazarových užitkových vozů podstatně ušetříte. Například prodej minibus začíná na necelých sto tisících, přitom za nový byste dali kolem milionu. Vozidla jsou přitom ve velmi dobrém stavu.

Kdyby pro vás i tak byly ceny příliš vysoké, což se může stát například začínajícím podnikatelům, Vans centre nabízí pomoc s financováním. Jsou totiž vedení jako autorizovaný dealer u několika leasingových společností, a tak jsou schopní vyjednat úvěr prakticky každému, a to s velmi příznivou úrokovou sazbou. Vozidlo do 600 000 Kč přes ně můžete mít bez dokládání příjmu.

Související příspěvky

Dejte vaší garáži nový kabát!

redakce

Je pro jízdu ve městě lepší kolo, elektrokolo nebo skútr?

redakce

Při ztrátě klíčů od auta neztrácejte hlavu

redakce

1 komentář