Konečně okna jako ze škatulky! Čištění fasád, výškové mytí oken Praha 9

 

Nedávno jsme se s přítelem přestěhovali do nového bytu v centru města. Byt se nám moc líbil, byl prostorný a kompletně vybavený. Jediné, co mu ubíralo na kráse, byla čistota. Předchozí majitel úklidu moc nedal a všude byla hodně zašlá špína.

Vrhli jsme se na kompletní úklid co nejdřív. Byt není zrovna malý, proto to bylo docela náročné. Za tři dny jsme s přítelem zvládli důkladně vyčistit koupelnu, kuchyň, nábytek i podlahy. Byli jsme opravdu unavení a zmožení. Už nám zbývalo jen umýt okna. Na to už však nebyla síla.

Rozhodli jsme se, že si na mytí oken zavoláme profesionální firmu. Protože je byt v centru města, tak jsou okna jsou plná prachu, smogu a dalších nečistot z ulice. Při hledání úklidových firem na internetu se nám nejvíce zamlouvala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, výškové mytí oken Praha 9, na kterou byly z 99 % jen kladné recenze. Ceny za její služby byly také přiměřené, a tak jsme neváhali a domluvili se s nimi na termínu mytí oken.

Pracovníci dorazili včas, to mě příjemně překvapilo. Vrhli se hned do práce. Byli to opravdoví profíci, byli jako vítr, postupovali rychle, ale zároveň pečlivě. Okna se po jejich práci jen blyštila. Všechen prach a mastnota byly pryč. Také jsem velmi ocenila, že po sobě pracovníci uklidili. Z mých dřívějších zkušeností jsem očekávala, že sice umyjí okna, ale natropí nepořádek všude jinde. To se však nekonalo.

Už tomu bude měsíc a okna vypadají pořád skvěle. Jako by se na ně ten prach a nečistoty tolik nechytaly, fantastické! Mytí oken od firmy A SERVIS můžu prostě vřele doporučit. Kvalitní práce za rozumnou cenu!

Metodické kartáčové čištění koberců, tepování čalounění  Praha 9

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., metodické čištění koberců Praha 9, pro zákazníky zajišťuje hloubkové čištění koberců strojovou metodou. Tato metoda je v současné době nejúčinnější, která existuje. A SERVIS si troufá tvrdit, že je schopna vyčistit koberce, se kterými si jiná úklidová firma neumí poradit.

Při strojovém čištění koberců se používá kotoučový stroj a velmi výkonný vysavač. Kotoučový stroj je osazen vysokým šampónovacím kartáčem, jehož štětiny disponují výškou 12 cm. Vysavač je třímotorový, takže výsledkem čištění je vždy čistý a téměř suchý koberec. O poškození vláken koberce se nemusíte bát. To totiž opravdu nehrozí.

Čištění koberců probíhá tak, že se do stroje aplikuje kvalitní čistící chemie, která se vkartáčuje do koberce. Po chvilkovém působení se veškeré znečištění zevnitř koberce dostane na povrch, odkud je odsáto průmyslovým vysavačem téměř do sucha.

Technologie, kterou A SERVIS používá, je nejefektivnější a koberce tak zůstanou vždy čisté, dezinfikované a jsou zbaveny i nežádoucích pachů a všech povrchových nečistot. Na každý koberec dává firma A SERVIS záruku.

32508169 - cleaning carpet with cloth and sprayer close up

A SERVIS zaměstnává tým pravidelně proškolených pracovníků, kteří umí pracovat s chemií. Chemie je dezinfekční a je vhodná do zdravotnického a potravinářského průmyslu nebo tam, kde se pohybují domácí zvířata. Zaměstnanci A SERVISU jsou profesionálové, odborníci, kteří u firmy pracují řadu let. V žádném případě firma nevyužívá služeb brigádníků. Řadí se mezi úklidové firmy, pro které je předností kvalitně provedená práce a úklid provedený A SERVISEM je vždy dalece nad standardem konkurence. Metoda čištění koberců je opravdu nejefektivnější způsob čištění koberců na trhu. Určitě ji vyzkoušejte.

 

1 komentář

  1. Hanka

    Já nemám s mytím oken problém 🙂 . Máme jednopatrový dům a těch oken není zas až tolik 🙂 . Navíc je myju jen 2x za rok, to podle mě bohatě stačí 😀 . Na mytí oken používám vysavač Leifheit, který jsem si vybrala na https://www.testino.cz/vysavace-na-okna a s ním je mytí oken o to jednodušší, takže já na mytí oken žádnou firmu rozhodně nepotřebuji 🙂 .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download