Krásné ženy vědí, že podzim přeje líčení

 

Podzim už klepe na dveře, na stromech se barví listí a všude to hraje hřejivými barvami. Denní teploty už vylučují příliv horkého vzduchu, který by způsoboval nadměrné pocení nebo maštění pleti, a tak nastává ten pravý čas pro použití výraznějších tónů dekorativní kosmetiky.

 

Bez šminků to nejde

Dokážete si ještě vůbec představit své ráno či společenskou událost bez toho, abyste sáhla po make-upu? Dokonalá žena užívá dokonalé líčení. Perfektně upravené obočí, výrazný a uhrančivý pohled, smyslné rty, zvýrazněné lícní kosti a skryté nedostatky. To je účel zkrášlující metody, kterou prostřednictvím šminků používá více než 90% žen na celém světě.

Oční stíny, řasenky, linky, make-upy, pudry, rtěnky, tvářenky, bez těchto produktů se moderní žena dnes již neobejde. U zrcadla mají své pevné místo a jsou doplňovány s takovou pravidelností, aby se nikdy nestalo, že by produkt ke zkrášlení obličeje chyběl.

 

Základem jsou výrazné oči

Dekorativní kosmetika, jako vše ostatní, samozřejmě podléhá módním trendům a řídí se i podle ročního období. Líčení v barvách podzimu v praxi znamená užití výrazných kontrastů, pestrých barev a palet příbuzných odstínů. Vyhrát si se stínováním, nebát se kontur a masivních obrysů. Na podzim jsou povoleny protiklady, které se přitahují.

Kosmetické poučky radí začít krášlit obličej pomocí make-upu a dosáhnout jeho matnosti pomocí pudru. Pak už se fantazii meze nekladou. Nejvýraznější okolí zaslouží oční pozadí a rty. Až 24 odstínů nabízí paleta očních stínů Makeup Revolution London Life On The Dance Floor Sparklers, které se vyznačují dlouhou trvanlivostí na víčkách, kde se nedrolí ani nerozmazávají.

 

Krásné a zdravé rty

Rty je možné zvýraznit pomocí rtěnky Max Factor Lipfinity 24HRS, která vsází na unikátní dvoufázovou technologii, která zajistí vašim rtům dokonalé líčení po dobu 24 hodin. Produkt obsahuje tekutou rtěnku a hydratační balzám. Spojení obou kroků dodá vašim rtům krásu a vitalitu.

Podzimní trendy líčení jsou považovány za vrchol kosmetické sezóny. Dovoleno je vše, co ženu udělá hezčí a pokud se nebojí experimentovat, s výběrem dekorativní kosmetiky v nabídce ELNINO.CZ se doslova vyřádí.

1 komentář

  1. Jitu

    Letos víc než kdy jindy je líčení oči úplný top. Bohužel ještě asi nějakou dobu budeme muset nosit roušky, takže líčení rtů teď úplně odpadá. Mě tady teď zajímá především obočí. Možná bych mohla zkusit microblading, četla jsem o něm tady https://ar-aesthetics.cz/microblading/ ale zkušenost teda ještě nemám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download