Nebaví vás vysávání? Máme pro vás skvělý tip!

 

Vysávání pro nikoho z nás není zrovna oblíbenou činností. Odrazuje nás především náročná manipulace s vysavačem – ten je těžký, velký a my ho musíme vláčet za sebou po celém bytě. A to nemluvě o tom, že musíme předem dobře naplánovat, do jaké zásuvky ho zapojíme, aby nám dosáhl, pokud možno co nejdál, protože jakmile to už dál nejde, musíme zase utíkat přes celý byt zpátky a vysavač přepojit do bližší zásuvky. A co teprve, když nastane ta situace, kdy se vysavač zasekne a my se s ním pak přetahujeme, abychom se nemuseli vracet do místa, kde zůstal. Já už dnes vím, že si můžu život usnadnit, stačí jen vystoupit ze zažitých stereotypů a porozhlédnout se po lepším řešení.

Už žádný překážející kabel ani tahání přístroje za sebou. Bezkabelový vysavač Kärcher VC 5 Cordless (doporučená MO cena 7 990 Kč) s lithium-iontovou baterií zabezpečuje neomezený pohyb a optimální komfort při vysávání. Na jedno nabití baterie vydrží až 60 minut v provozu, což je dostačující pro úklid celého bytu. Nemusíte se tak trápit s kabelem při vysávání, nezapletete se do něj ani při úklidu schodů a nehledáte nejbližší elektrickou zásuvku. Tyto věci vás s novým vysavačem Kärcher VC 5 Cordless zajímat nebudou.

Teleskopický systém umožňuje variabilitu v nastavení optimální délky trubice, se kterou ušetříte spoustu místa v domácnosti. Pouhým stisknutím jediného tlačítka přístroj zmenšíte na velikost odpovídající rozměrům ručního vysavače. Vejde se dokonce i do šuplíku. Proto pro jeho uložení potřebujete minimum prostoru, a tak se hodí i do malých bytů.

Je velice variabilní. Bez potíží se s ním dostanete i do úzkých a těžko přístupných míst a pohodlně vysajete také čalouněný nábytek. Navíc přes své malé rozměry má velmi vysoký výkon a mimořádně účinný motor s dlouhou životností.

Pohodlí přináší také inovativní bezsáčkový filtrační systém s odnímatelnou filtrační kazetou. Odpadá tak výměna a dokupování filtračních sáčků. Vyjmete kazetu a vysypete ji. Integrované čištění filtru se postará o jeho rychlé a jednoduché vyprazdňování.

Nepřekonatelná je i výkonná podlahová hubice se speciálním tvarem paty a flexibilním kloubem pro vynikající výsledky vysávání, optimální zajíždění pod nábytek a manévrování. Díky gumovým lištám nezůstávají na hubici zachycené vlasy.

www.karcher.cz

Chcete vědět, jak uklízejí ostatní, nebo se jen mrknout na pár zkušeností, navštivte náš blog www.svetcisteni.cz

1 komentář

  1. Ludmila

    Já už mám také svého pomocníka na úklid 🙂 . Kamarádka mi poradila parní čistič, tak jsem si o něm zjistila nějaké informace na https://www.testino.cz/parni-cistice a také jsem mu neodolala 🙂 . Je super, že mi k úklidu stačí jen voda a podlaha je čistá stejně tak, jako když jsme si ji pořídili 🙂 .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download