Nehty a léto – co se bude letos nosit?

 

Léto už doslova klape na dveře, a tak se ještě mnozí z nás pokouší na poslední chvíli na svém vzhledu vyladit, co se dá. Mnohdy ale přitom vylepšování zapomínáme na maličkosti – třeba na dokonale upravené nehty. Právě jich si totiž lidé všímají nejdřív, podle nich si dělají obrázek, jak se o sebe staráte. Co se letos bude nosit a jaké trendy by vám rozhodně neměly uniknout, chcete-li zůstat „in“?

 

Nesmrtelné ozdoby

I nadále pokračuje trend nejrůznějšího zdobení, na nehtech se tak i letos objevují korálky, perličky, třpytky nebo barevné kamínky. Skvěle vypadají na tzv. nahém podkladu. Díky této neutrální barevnosti se manikúra dobře kombinuje s jakýmkoli outfitem.

 

Výrazné barvy

Vsaďte na nějakou zajímavou nebo nepřehlédnutelnou barvu. Skvěle vypadají třeba ty pastelové nebo neonové, které vás doslova rozzáří. Léto má být přece hravé, tak si klasiku ve formě francouzské manikúry nechte na jinou část roku. Chybí-li vám odvaha, pak vsaďte při úpravě nehtů na klasické evergreeny. Jako každou sezonu ani letos nesmí chybět výrazná červená a jasná bílá, která se skvěle hodí k opálené kůži.

 

Mixování

Jeden lak pro všechny nehty? Tak tento trend je v současnosti na ústupu. Nebojte se kombinovat více laků na různé nehty. Pokud si na to netroufáte, můžete vsadit na umírněnější verzi a zvolit mix odstínů jedné barvy. V tomto případě dvojnásob platí, že v jednoduchosti je krása. Jde o řešení nejen univerzální, ale také neuvěřitelně originální.

 

Žádná nuda

Léto je dobou sandálků a různých otevřených bot, nepodceňte proto rovněž pedikúru. Ani ty nejkrásnější střevíčky z vás neudělají dámu, když budete mít suché, popraskané paty a oloupaný lak. V horkém období dostávají naše nohy zabrat daleko víc než v jinou část roku – snadněji se odřou nebo naopak zapaří. Co se týče jejich úpravy, nehty na nohou nenabízí tolik prostoru, na kterém byste se mohli vyřádit. To ale neznamená, že to musí být nuda. Vyzkoušejte třeba zářivé odstíny, pastelové tóny nebo metalické barvy, odvážnějšími detaily budou třeba třpytivé kamínky, vsadit můžete i na oblíbené puntíky. Tak pusťte k sobě hravé léto!

1 komentář

  1. Aneta

    Já budu přes léto nosit stejnou manikuru jako celý rok. Nemám v plánu na léto vymýšlet nic extra. Mám nakoupené různé laky na nehty z https://www.rajnehtu.cz/laky-na-nehty/ , které mezi sebou střídám a než vystřídám všechny barvy, tak bych si mohla klidně lakovat nehty každý den jinou barvou a ani za měsíc bych je všechny nevystřídala 😀 .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download