Nejprodávanější dřevěná garáž 2018

 

Dřevo je stále nejpopulárnějším stavebním materiálem ve všech odvětvích. Jeho přírodní vlastnosti jsou ostatními alternativními konkurenty prakticky nepřekonatelné. Pokud se podíváme na oblast parkovacích míst, i zde je dřevěná garáž favorizující volbou. V tomto článku se podíváme na nejprodávanější garáže zde dřeva v roce 2018.

 

Dřevěná garáž Double

Dřevěná garáž Double je tvořena masivní konstrukcí a je skvělou volbou pro venkovské dřevostavby, kde svým vzhledem působí na své okolí zcela nerušeně. Garáže z moderních materiálů se pak používají z citlivým ohledem na bezprostřední okolí, zatímco dřevěná garáž nemá prakticky na žádných místech vzhledový problém. Přírodní materiál se hodí na okraje měst, maloměsta i vesničky nebo předměstí.

Dřevěná garáž je vhodná k parkování dvou vozů a navíc si zde lze vytvořit i elegantní kutilskou dílnu. K výrobě elegantní garáže je použita severská borovice skandinávské kvality.

 

Střecha dřevěné garáže a prodloužená záruka

Střecha této moderní dvojgaráže je pokryta asfaltovým šindelem. Lehký materiál je skvělou volbou, jelikož nikterak nezatěžuje celkovou nosnost střešní konstrukce. Asfaltový šindel je hodně populární v Kanadě, kde je zapotřebí využívat jen vysoce odolné materiály. Dřevěná garáž pamatuje i na přívod dostatečného pásu světla, který zajišťují tři okna s dvojitými skly.

Vchod do garáže je umožněn skrze dvojici dvoukřídlých dveří popřípadě bočními dveřmi pro osobní vstup. Není tedy třeba otevírat celý přední skelet ke vstupu do případně vytvořené malé dílny. Celá konstrukce je řešena s ohledem na komfortní užívání bez zbytečných komplikací.

Pokud by vás zajímali i další oblíbené dřevěné garáže, navštivte internetové stránky výrobce Hobbytec na webové adrese www.hobbytec.cz a poznejte jejich kouzlo na vlastní oči.

1 komentář

  1. Bedřich

    Já jsem si garáž radši vyzdil. Dřevěný bych si maximálně koupil zahradní domek, ale garáž a dům chci mít pořádný. Garáž mám zateplenou, takže když v ní zatopím, tak je tam pořádné teplo 🙂 . Vloni jsem navíc zainvestoval a koupil jsem si sekční garážová vrata, takže si je otevírám ovladačem. Jediná vada na kráse byla, že se mi u nich už letos rozbil koncový spínač, ale naštěstí jsem ho našel na https://www.schmachtl.cz/oblasti-spinaci-technika-koncove-spinace-a-prislusentsvi#/p_sf:DEFAULT&p_sd:ASC&p_p:1 a vrata jsem opravil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download