Nové trendy ve světě vchodových dveří

 

Dveře už nejsou jen to, co brání náš dům před zimou a nechtěnými návštěvami. V dnešní době mohou být i módním doplňkem, neboť každý detail může perfektně vyjádřit vaši osobnost a jedinečný styl. Pokud plánujete pořízení nových vchodových dveří, nebojte se zabrousit do odvážnějších trendů, moderních technologií či barevných kombinací. Dokonce si své vchodové dveře můžete i sami navrhnout. Jaké jsou poslední módní trendy v této oblasti?

 

Moderní vzhled

Typů a možností, jaké dveře si vybrat pro svůj dům či byt, je skutečně mnoho. V designu vchodových dveří se nejvíce vyjímá překryvná varianta křídla dveří, což splňuje hned několik typů, mezi kterými si jistě vyberete ty pravé. Vchodové dveře jsou vyrobeny pouze z kvalitních materiálů jako je kompozit, sklo nebo hliník. U některých typů je součástí i nerezová okopová lišta, která slouží nejen jako designový doplněk, ale zároveň dokonale ochrání spodek dveří před okopáním.

 

Kvalitní zabezpečení

Technologie jdou dopředu i ve světě dveří. Nové trendy se tak objevují nejen v oblasti vzhledu, ale také u zabezpečení. Moderní vchodové dveře lze vybavit kolmým či vodorovným madlem, které lze opatřit biometrickým přístupovým systémem s digitálním kukátkem a k otevření dveří vám tak bude stačit pouhý otisk prstu. Ovladače mohou být umístěny na dveřích nebo na fasádě domu, volba je pouze na vás. Dveře lze navíc propojit i se systémem ovládání inteligentní domácnosti.

 

Design bez hranic

Když vám nevyhovují dveře z originální nabídky, můžete si jejich vzhled upravit podle vlastních představ. Bát se nemusíte ani výrazných barev RAL nebo jejich kombinací s dřevodekorem, často se odlišují samotné dveře od rámu. Díky tomu si můžete vytvořit naprosto jedinečnou barevnou kombinaci a dveře pak dokážou skvěle odrážet váš osobitý styl a jedinečnost. Vchodové dveře jsou první věcí, na kterou se kolemjdoucí zaměří, proto byste jejich výběr rozhodně neměli podceňovat.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download