3.1 C
Prague
20.1.2021

Odměňte vaše auto novými autopotahy

Asi každý řidič je rád, kdy je jeho auto hezké, a to jak zvenčí, tak i zevnitř. Kvůli tomu auto stále leští a voskuje, vysává a dbá na to, aby působil hezky i samotný interiér vozidla. Právě interiérem auta se bude zabývat náš dnešní článek, ve kterém se dozvíte, jak a kde vybrat kvalitní autopotahy, které budou ochranou i ozdobou vašich autosedaček.

První otázkou, na kterou si musíte odpovědět, je, zda chcete autopotahy univerzální nebo kvalitní autopotahy šité na míru, přičemž odlišnosti mezi těmito dvěma druhy jsou velmi výrazné. Liší se zpracováním, účelem použití, cenou nebo použitým materiálem. Univerzální autopotahy můžete umístit na více modelů aut. Tak se může stát, že potah nedokonale sedne právě na váš typ autosedačky. Cena je však nižší, což lze prokázat méně kvalitními a elastickými materiály.

Autopotahy na míru představují sice o něco nákladnější variantu autopotahů, avšak kvalita je s druhým typem naprosto nesrovnatelná. Kvalitní autopotahy si můžete objednat na míru například u prodejce Autopotahy Taso, jejichž sídlo je v Mladé Boleslavi – srdci automobilového průmyslu. Kvalitní autopotahy Taso sledují aktuální trendy a soustředí se na výrobu autopotahů ve vysoké kvalitě. I díky tomu si zajistili přední místo v žebříčku českých výrobců potahů na míru. Autopotahy je možné objednat u obchodních partnerů společnosti Taso, kterých má na 600 po celé České republice.

Chcete změnit vzhled interiéru auta nebo už jsou vaše současné autosedačky zašlé a jejich vzhled není příliš valný? Vyhledejte služby vzorkové prodejny autopotahů v Mladé Boleslavi, kde si můžete vybrat ze široké škály barev, vzorů i materiálů. Pak už stačí pouze zadat zakázku a můžete se těšit na vaše nové krásné a kvalitně zpracované autopotahy. Autopotahy jsou samozřejmě upraveny pro použití bočních airbagů. Autopotahy Taso Mladá Boleslav vám vyrobí autopotahy na míru na každý typ auta, který si vzpomenete. Samozřejmostí jsou pak doplňkové služby ve formě navlékání autopotahů a odborné montáže.

Nečekejte proto už déle a dopřejte si krásnější interiér vašeho vozu!

Související příspěvky

Pražané, nemáte ojeté pneumatiky?

redakce

Nejvýhodnější forma financování automobilu? Operativní leasing!

redakce

Vyplatí se dovoz aut ze zahraničí?

redakce

1 komentář