Oprava brzdového třmenu bývá po zimě nutná i u nových aut

 

Zima jako každoročně prověřila naše řidičské schopnosti, kvalitu pneumatik, hloubku jejich dezénu i samotný podvozek automobilu. Starší auta bývají ohrožena korozí, jakož i novější modely. Při jarních revizích je proto třeba zkontrolovat i spodní části auta, které bývají kvůli mrazu, vlhku a především vlivu posypových materiálů notně poškozeny. Při výměně pneumatik na letní typ neopomeňte zajistit i další důležité komponenty vašeho auta. Kvůli posypovým solím se poškozují i brzdové třmeny. Oprava brzdového třmenu je mnohdy nutná i u relativně nových vozidel. Posypová hmota je neúprosná ke všem typům aut.

 

Oprava brzdového třmenu se provádí téměř okamžitě, nečeká vás dlouhá přestávka

S opravou brzdového třmenu neotálejte, dlouhodobým používáním lehce poškozené části dochází k rychlému opotřebení, které bez zásahu zkušených automechaniků může skončit fatálně. Opravy vzduchových brzd se provádějí i u nákladních aut, autobusů, návěsů a přívěsů. Zpozornět by měli sami profesionální řidiči a provozovatelé vozových parků, spedičních služeb i hromadné přepravy osob. Repase třmenu je levnější než nákup nového. Ceny za nové brzdové třmeny jsou oproti novým produktům sraženy až na třetinu částky, již byste zaplatili za nové. Což se především u hromadné objednávky opravy brzdového třmenu u celého vozového parku rozhodně vyplatí.

Můžete si vybrat, zda si koupíte repasované brzdové třmeny, anebo si je necháte na místě rovnou opravit. Samotná oprava brzdového třmenu trvá maximálně dva dny, a to v případě, že je třeba sehnat speciální materiál. Běžné třmeny se vyměňují týž den, nejdéle do druhého dne. Nevíte si rady, jaký brzdový třmen potřebujete? Kontaktujte pracovníky servisu, ti vám okamžitě poradí. Používají se třmeny typu Wabco, Haldex, Knorr, BPW anebo Meritor.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download