Oživení intimního života jako skvělý vánoční dárek

 

Vánoce jsou za rohem a vy ještě nemáte všechny dárky? Nepříjemná, ale ne neřešitelná situace. Ne, rozhodně nemusíte vyrazit do některého z kamenných obchodů a nakupovat na poslední chvíli nějakou kosmetiku, sladkosti, případně cokoli jiného! Mnohem lepší je vyléčit skomírající intimní život. Odhadli jsme právě vás? Určitě nepatříte mezi žádné výjimky. Sex a vše okolo něj se stává postupem času stereotypní a rutinní záležitostí. Vhodným vánočním dárkem tomu ovšem můžete elegantně zabránit. Jak na to? Nepřestávejte číst, několik tipů vám dáme v následujících řádcích.

 

Vyzkoušejte afrodisiaka

Vánoční stromeček, skvělá atmosféra a vlastní děti kolem něj. Říkáte si, jak byste měli dávat intimní dárky, aby je děti neviděly? Pak zvolte afrodisiaka! Vynikající volbou je kupříkladu čokoláda. Vybírat lze ale i spousty jiných sladkostí, které člověku udělají velkou radost, a navíc v něm třeba také probudí touhu. Především malé děti nebudou zkoumat ani španělské mušky, jež mohou pod stromečkem dospělí najít. Nedozví se, že pro vás budou erotickou inspirací a spouštěčem skvělých zážitků.

 

 

Vibrátor v mnoha podobách potěší

Pokud se ostýcháte a nechcete dávat nic přímo pod stromeček, můžete překvapit až ve večerních hodinách. Takový vibrátor se stane skvělým pomocníkem. Volit dnes lze modely z různých materiálů a mnoha podobách. Skvělé jsou variace schopné dráždit dokonce i klitoris, případně jiné intimní oblasti. Jestliže nejste příznivci vibrací, postačí vám také dildo. Výborné jsou modely s přísavkou, připínacím mechanismem, varlaty a mnohé jiné.

 

Podívejte se na podrobné návody

Nemáte v této oblasti prakticky žádné zkušenosti? Pak se nebojte podívat se na erotické videonávody. Vždyť sexshop RuzovySlon.cz jich pro vás má už více než 1000! U návodu se budete bavit a nedá vám to, abyste konkrétní pomůcku nevyzkoušeli!

1 komentář

  1. Dominik

    Afrodiziaka jsem zkoušel a bez úspěchu. Poslední nadějí je pro mě kotvičník. Objednal jsem si prášek z https://eshop.guaranaplus.cz/kotvicnik , který si dávám každý den do pití a jestli mi ani ten nepomůže, tak pak už budu muset sáhnout po kouzelné pilulce, a to bych dost nerad. S ní mi ten sex připadá takový nucený.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download