-2.8 C
Prague
4.12.2020

Projezte se ke zdraví

Obchod Via Naturae s kvalitními přírodními doplňky stravy, oříšky, sušeným ovocem a bezlepkovými produkty.

Via Naturae nabízí množství přírodních bio a raw produktů, které dodají Vašemu tělu zdravou energii, přirozené vitamíny, proteiny, minerály a další důležité látky.

Slovo přirozené bychom rádi vyzdvihli přede vším. Na trhu najdete stovky až tisíce výrobků, které obsahují vitamíny a minerály, ale drtivá většina z nich je buď průmyslově vyrobená, a nebo separovaná z potravin takovou formou, že už nemají pro lidské tělo účinek. Naší snahou je, abychom dodávali zákazníkům produkty s co možná nejvyšší přidanou hodnotou, živé, chutné a bez jakékoliv chemie. 

Hned na úvod je však nutné zmínit, že i naturální neupravené plody jako třeba ořechy nebo některé sušené ovoce, jsou kvůli bezpečnosti výrobců a distributorů ozařovány, aby se v nich neobjevil žádný parazit. Takový produkt je však už zcela neživý a nedá našemu tělu víc, než průmyslová potravina. My jsme se rozhodli vám dodávat zboží od takových distributorů, kteří si jsou jisti kvalitou dodávaných surovin, a ozařování nemusí používat.

Nejsme zastánci jednostranného přístupu ke stravování. Jíst máme pestře a naše strava má být vyvážená. Netvrdíme, že dobrá je jen zelenina, nebo že bez našich bio proteinů nemůžete jít do fitka. Našim zákazníkům vždy doporučujeme především střídmost, pestrost a pravidelnost. Pokud někdo tvrdí, že kešu nebo para ořechy jsou tučné, tak říkáme ano, máte pravdu. Sníte-li ale denně hrst těchto oříšků, vašemu tělu to jenom prospěje. Nepražené a nesolené oříšky v sobě totiž obsahují kvalitní tuky a sacharidy, které naše tělo potřebuje. Pokud je upražíte, snížíte jejich výživovou hodnotu na nulu, resp. naopak – nenasycené mastné kyseliny se změní na nasycené, které tělu škodí. A tak je to se vším, co nabízíme. Když konzervujete ovoce, tak buď můžete uchovat jeho výživové hodnoty,a nebo je zničit např. sířením. My prodáváme šetrně sušené ovoce bez přidaného cukru a hlavně nesířené. Třeba nesířené meruňky sice nejsou krásné oranžové jako ty ze supermarketu, ale mají správnou chuť a vysokou výživovou hodnotu. A jen tak mimochodem, obsahují největší podíl hořčíku ze všeho nabízeného sušeného ovoce (syrové jej obsahují pouze 1/10). 

A pravě na naturální sušené ovoce a ořechy se specializujeme a umíme nabídnout to nejlepší a navíc za skvělou cenu. Vedle nich ale nabízíme stovky produktů, z nichž nejoblíbenější jsou řasy chorella a spirulina, mladý ječmen, chia semínka a další superfoods jako maca, mladá pšenice, moringaoleifera, kakaové boby a prášek, bio oleje, bylinné čaje, aloe vera, rostlinné proteiny, bylinky, bezlepkové produky a další bio raw potraviny. Z naší nabídky si jistě vybere každý, kdo má rád kvalitní produkty. Mnoho z uvedených produktů nabízíme přímo pod naší značkou Via Naturae. Pod touto značkou máte záruku vysoké kvality za velmi dobrou cenu. 

Protože nám není lhostejné ani zdraví našich zákazníků, ani naše planeta Země, tak jsme nově otevřeli i bezobalový obchod, kam si zákaznici chodí nakupovat s krabičkami, dózami a sklenicemi a negenerujeme tak další a další zbytečné plastové obaly. 

Související příspěvky

Mužský přechod není mýtus

redakce

Darujte pod stromeček luxusní kosmetickou péči s viditelnými účinky

redakce

Drahé parfémy se vyplatí

redakce

1 komentář