Pusťte se do realizace bazénu klidně i na podzim

 

Pokud vám na zahradě chybí bazén a přemýšlíte nad jeho pořízením, nemusíte čekat až na další koupací sezónu. Do realizace se můžete pustit klidně i během podzimních měsíců, a tím pádem budete na příští léto dokonale připraveni. V následujících řádcích vám představíme bazény, které vás nadchnou designem, kvalitou i provedením.

Chcete bazén ALBIXON? V tom případě byste měli vědět, že ALBIXON je přední výrobce bazénů a zastřešení. Přichází neustále s nějakými novinkami, takže si můžete být jisti moderním řešením.

 

Přelivové bazény

Působivé jsou především přelivové bazény, které disponují unikátně zaoblenou přelivovou hranou. Po celém obvodu skeletu se nachází takzvaný přelivový žlab, kam je odváděna voda. Přelivové bazény už jsou natolik sofistikované, že pro cirkulaci a filtraci vody nepotřebují vyrovnávací nádrž, jako tomu bylo ještě před několika lety.

Vyznačují se hned několika přednostmi. Čištění vody je perfektní. Okamžitě se odvádí nečistoty na hladině. Vzhled je nadčasový, ale přitom dokonale zapadne do prostředí zahrady.

 

Skimmerové bazény

Dlouhá životnost, odolnost vůči teplotám a chemikáliím, ale i stálobarevnost jsou charakteristickými rysy skimmerových bazénů. Jedná se o velice populární variantu, a to především díky přijatelné pořizovací ceně. Skimmerové bazény, jak už samotný název napovídá, jsou vybaveny skimmerem, přes který se filtruje voda a odstraňují nečistoty z bazénu.

 

Bazény vypláštěné fólií

Pro náročné jedince jsou připraveny bazény vypláštěné těžkou fólií. Jsou navržené na míru konkrétnímu zákazníkovi. Používá se těžká fólie, díky které je možné docílit specifických tvarů a velikostí. Hloubka takového bazénu může dosahovat klidně i dvou metrů. Vybrat si navíc lze celou řadu barev a vzorů.

Obraťte se tedy na společnost ALBIXON. Budete spokojeni po všech stránkách.

1 komentář

  1. Sabina

    My jsme si pořídili bazén na jaře, takže jsme si ho mohli celé léto užívat a bylo to super. Už se těším, až bude zase léto, protože jsem se v něm vyblbla i já, nejen děti 😀 . Do bazénu dáváme sůl a péče o slanou vodu není nijak náročná. Stačí si jen koupit šikovné zařízení 🙂 . My jsme si ho objednali z https://www.asekopool.com/cs/pece-o-slanou-vodu/ a jsme z bazénu hodně nadšení. Hlavně jsme jediní v našem okolí, kdo v něm má slanou vodu 😀 .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download