Rychlou finanční půjčku můžete nyní získat přes SMS

 

Mnoho z nás se někdy pravděpodobně dostalo do situace, kdy potřebovalo akutně půjčit třeba jen drobnou finanční částku. Takovou, která by se bez velkého prodlení připsala na účet a zařizování půjčky nebylo na příliš dlouhou dobu.

Výše popsané body splňuje nový typ půjček, takzvané SMS půjčky. Tyto rychlé půjčky fungují na jednoduchém principu, nejprve stačí zvolit výši a délku půjčky. Poté je potřeba systému poskytnout několik údajů, jako je Vaše jméno, rodné číslo, číslo mobilního telefonu. Dále musíte také splňovat některé z dalších požadavků a tedy být občanem České republiky, být ve věkové kategorii 20 až 68 let a rovněž musíte prokázat své příjmy.

Registrační poplatek této rychlé půjčky činí 1 Kč. Slouží spíše k tomu, abychom dokázali identifikovat, že je účet opravdu Váš. Poplatek sms půjčky tak platíte pouze jedenkrát a čerpat můžete současně také vždy pouze jednu půjčku.

Sms půjčky je potřeba vždy splatit ve stanoveném termínu a to převodem na bankovní účet. Mezi banky, s nimiž spolupracujeme a máme u nich vedené vlastní účty, se řadí například GE Money Bank, Česká spořitelna, Fio banka, Komerční banka a další. Jakmile tuto částku splatíte, můžete ihned žádat o novou částku rychlé půjčky, avšak ve stejné výši.

Rozhodnutí o schválení půjčky obvykle trvá do deseti minut. Pro udělení sms půjčky není potřeba žádného ručitele. Žádost jsou přijímány dvacet čtyři hodin denně, schvalovací proces potom probíhá v intervalu od 9 do 18 hodin. Výše 1. sms půjčky se může pohybovat od 100 Kč do 6 000 Kč.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download