Spousta erotiky bez sexu. O čem je erotická masáž?

 

Erotické masáže stále opřádá mnoho mýtů a tajemna, ale není k tomu důvod. Co tedy vlastně obnáší? Mohou si ji dopřát i ženy, k čemu je dobrá a jak probíhá?

Erotická masáž je zvláště pro muže velmi intenzivní zážitek, který zůstává dlouho v paměti. Na klasické masáže chodíme hlavně proto že nás bolí záda nebo si chceme odpočinout, ty erotické mají ještě něco navíc. Erotická masáž končí vyvrcholením, ať už spontánním z intenzivního zážitku nebo s pomocí rukou či prsou masérky, na sex ale zapomeňte. Masérky se můžete dotýkat, pozorovat ji nebo si s ní povídat, ale pokud chcete sexuální styk, musíte o dům dál, k tomu masáž neslouží. Při erotické masáži si užijete od začátku do konce, odpočinete si, uvolníte se a načerpáte nové síly a energii. Na masáž může přijít muž, žena i pár, pokud si chcete nevšední zážitek dopřát společně.

Nemusíte se stydět ani obávat, příjemná masérka vám vše ukáže i vysvětlí. Začnete společnou sprchou, kde z vás opadne stud a uvolníte se, a pak se společně přesunete do vyhřátého pokoje. Erotických masáží je více druhů, záleží jen na vás, která je pro vás zajímavější a kterou si vyberete. Můžete zvolit tradiční japonskou nuru masáž, při které se používá vysoce kluzký gel a masérka tak po vašem těle klouže tím svým. Oblíbené jsou i erotické masáže v mýdlových bublinách, což je velmi netradiční a přitom velmi erotický zážitek. U klasické erotické masáže si pak vychutnáte každý dotek od šíje a krku až po špičky prstů u nohou, kdy je nejvíce péče věnováno vašim erotogenním zónám. Nejdůležitější pro erotické masáže je si je pořádně užít, odhodit obavy nebo stud a odpočívat, abyste po jejím skončení odcházeli uvolnění a s nově získanou energií. Erotické masáže jsou také výborným dárkem pro kamarády a to i mluvící cizím jazykem. V NEW erotic massage salon in Prague se bez obav domluví nejen česky a zážitek si tak mohou naplno vychutnat.

Erotické masáže nejsou o sexu, jsou o erotice. O vzrušení, o zážitku, o potěšení a odpočinku i nevšedních prožitcích. Vyzkoušejte je a budete se rádi vracet.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download