Tepelná izolace ze severských zemí se svou historií

 

Rychlé, čisté a historicky doložitelné úspěchy metodiky zateplení domu se hledají velmi těžko zvláště pak, když vyžadujeme okamžitou úsporu minimálně o třetinu ze standardních nákladů za vytápění objektu. Jak tedy v zimě ušetřit za vytápění a v létě se naopak zbavit nepříjemného pocitu horka? Představme si skvělou technologii, která vzešla ze severských zemí a aktuálně se dostává do stále většího popředí zájmu i v české zemi. Foukaná izolace zvaná systém magmarelax dokáže za minimální investici navýšit celkový komfort užívání všech prostor pod střechou a již od prvního dne šetřit vaše investice.

 

Jak se foukaná izolace provádí

Systém Magmarelax – neboli minerální foukaná izolace se provádí za normálního chodu domácnosti a celé stavební práce jsou naprosto čisté a bez jakýchkoliv komplikací. Běžné stropy jsou hotové již za tři hodiny od započatí. S naší společností se předem domluvíte na pevné a neměnné sazbě bez víceprací. Skutečně zaplatíte jen za to, co si předem ujednáme. Navíc získáte standardní záruku v podobě 15 let. Na trhu figurujeme od roku 1995 a provádíme technologii, která je celosvětově úspěšná již více jak 20 let.

 

Proč zateplit právě strop

Systém Magmarelax se týká pouze zateplení stropů, jelikož již ze základních škol moc dobře víme, že teplo uniká právě vzhůru. Zateplení stropů foukanou minerální izolací je tak skvělým řešením pro jakýkoliv dům. Plocha stropu navíc představuje největší část celého domu. Je to dáno absencí oken a větších otvorů. Díky tomu má foukaná izolace takové účinky. Okamžitá úspora je stanovena na 30 % z dosavadních nákladů za vytápění. Objednání služby je finančně nenáročné, jelikož není zapotřebí žádné omítky ani složité montáže.

Návratnost investice je v rozmezí od 4 do 5 let, což je při porovnání se zateplením stěn fasád několikanásobně kratší časový úsek. Doba realizace netrvá více jak 5 hodin, fasáda se dělá několik týdnů.K preciznímu výkonu práce je zapotřebí vytvořit jen několik malých otvorů, žádné složité zednické práce nebo stavba lešení a následný úklid.

 

Jak si službu foukané izolace objednat

Stačí zaslat poptávkový formulář a domluvit se na časově přesné návštěvě jednoho z mnoha techniků. Každou stavbu potřebujeme vidět na vlastní oči. Na místě získáte přesný návrh řešení jdoucí ve stopách nejvýhodnější nabídky.

 

Proč tedy izolovat strop systémem Magmarelax?

Systém Magmarelax šetří až 30 % nákladů za vytápění. V letních měsících se zbavíte nepříjemného pocitu horka. Celý strop bude navíc rovnoměrně zaizolován bez nežádoucích tepelných mostů. Foukaná izolace nechutná hmyzu a dokonce se v ní netvoří žádné plísně. Za několik hodin je hotovo a již po 4 letech šetříte.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download