Zahradní sprcha 2v1 aneb ideální osvěžení pro vás i vaše rostlinstvo

 

Letní dny už o sobě dalo skutečně vědět prvními slunečními paprsky a nebude trvat dlouho a teploty se opět vyšplhají nad celých 30 stupňů. V parných letních dnech hledáte jzpakékoliv zůsoby, jak se co nejrychleji zchladit. Možnost vykoupat se v bazénu nemá každý, veřejná koupaliště bývají přeplněná až k prasknutí a sprchování klasickou zahradní hadicí není zrovna úsporným řešením. Jako výborný a ekologický zdroj osvěžení vám proto poslouží multifunkční zahradní sprcha, kterou využijete nejenom ke vlastnímu sprchování po náročnější práci na zahradě, ale i k zalévání rostlin.

Kärcher Zahradní sprcha 2v1 (doporučená cena je 1210 Kč) umožňuje kdykoli se osvěžit přímo na své zahradě, aniž byste k tomu potřebovali bazén nebo přírodní jezírko. Sprcha je vysoce stabilní a svépomoci a jednoduše jí sestavíte během pár minut. Stačí ji pouze napojit na lehkou konstrukci a v dané chvíli si můžete užívat příjemné osvěžení přímo ze sprchy. Oceníte možnost nastavení individuální výšky sprchy pouhým stisknutím jednoho tlačítka, výhodou je i to, že sprchu můžete umístit kdekoli na trávníku a podle vlastní potřeby ji různě přemisťovat na své zahradě.

Strach z toho, že byste sprchováním vyplýtvali zbytečně velké množství vlastní vody, můžete v klidu nechat stranou. Díky jemnému paprsku sprchy je spotřeba vody mnohem nižší, než kdybyste používali klasickou zahradní hadici.

A co víc. Odnímatelná sprchovací tyč vám poslouží i jako plnohodnotná zalévací tyč pro závlahu žíznivějších rostlin na vaší zahradě. Na zimu můžete sprchu snadno a bez námahy rozložit na jednotlivé menší díly, které lze do sebe zastrčit a kompaktně uložit bez jakékoliv námahy. Tak si opravdu zajistíte, že vám příští léto nebude vůbec nic scházet.

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz

1 komentář

  1. Pavlína

    Zahradní sprchu máme také, ale letos jsme ji už nevyndali, protože jsme si letos před létem nechali udělat velký zabudovaný bazén a ten jsme si oblíbili nejen já s manželem, ale hlavně děti 🙂 . Přes léto se koupali skoro pořád 🙂 . Bazén nemáme chlorovaný, ale používáme sůl do bazénu, kterou jsem objednala z https://www.asekopool.com/cs/sul-do-bazenu/ , takže máme zdravou vodu v bazénu 🙂 .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download