8.9 C
Prague
3.3.2024
MaxiMagazín

Jak tandemový seskok probíhá a co budete potřebovat

Zážitek je skvělou vzpomínkou na příjemný moment. Celá řada z nich přichází naprosto nečekaně, ale pak se zde objevují i takové, které si jednoduše objednáte. Tandemový seskok je jednou z nejvíce vyhledávanou službou v oblasti adrenalinové zábavy a není se čemu divit. Pod vedením zkušených instruktorů a parašutistů si lidé mohou vyzkoušet něco, co je dovoleno jen proškoleným profesionálům. Kdo by se na malý moment nechtěl stát svobodným a pocítit sílu letu. Podívejme se na to, jak seskok probíhá a co vás ve skutečnosti čeká.

 

Tandemový seskok padákem a jeho průběh

Tandemový seskok padákem probíhá pod vedením zkušených parašutistů, i tak je nutné se seznámit se všemi důležitými skutečnostmi. Právě z těchto důvodů je třeba projít instruktážní přípravou, která zabere okolo 20 minut. Během této doby se dozvíte vše potřebné pro bezproblémový seskok. Především si pak nacvičíte optimální pozici pro volný pád. Není se čeho obávat, příprava nezahrnuje žádnou zvýšenou fyzickou zátěž. Celým instruktážním kurzem dokážou projít i děti od 8 let. Následně dostanete kombinézu a veškeré vybavení, které zahrnuje i speciální brýle pro ty, co nosí klasické dioptrické. Samozřejmě nechybí ani speciální postroj, kterým se zájemce o seskok připne k tandem-pilotovi.

 

Tandemový seskok sleva u profesionála

Paraškola předkládá skvělou předvánoční akci zvanou tandemový seskok sleva, díky čemuž si tento zážitek pořídíte s výraznou slevou. Zde provádějí seskoky výhradně proškolení parašutisti s více jak 15 letou praxí. Pod jeho vedením se tento zážitek promění v nejsilnější moment vašeho života. Celých 35 až 45 sekund volného pádu se v danou chvíli budou zdát nekonečným časovým úsekem. Pokud si u tohoto provozovatele objednáte seskok, vezměte si sebou zakoupený poukaz a sportovní obuv, která je pro tyto účely nejlepší. V době chladnějších dnů se doporučuje teplejší oblečení pod kombinézu a rukavice.

Související příspěvky

Novou energii vám dodán erotická masáž

redakce

Seznamte se jen z těch správných důvodů

redakce

Nový rok svádí k inovacím i v oblasti podnikání, kam bude směřovat to vaše?

majda