Jak vybrat spodní prádlo pro muže

 

Možná si myslíte, že spodní prádlo není tak důležité a neřešíte jej. Opak je pravdou. Spodní prádlo o vás vypovídá víc, než si myslíte. Vybírejte si spodní prádlo tak, abyste se cítili dobře a podtrhli své přednosti. Při výběru spodního prádla pro muže dbejte hlavně na pohodlí.

 

Co muži nosí

Zajímavostí je, že muži si vždy přejí, aby ženy nosily hlavně sexy a dráždivé spodní prádlo, přitom oni sami preferují hlavně pohodlí. Často si své spodní prádlo oblíbí natolik, že je těžké přimět je, aby si konečně koupili nové spodní prádlo. V tom případě je na ženách, aby mužům vybrali kvalitní pánské spodní prádlo a obnovili tak pánský šatník.

 

Prádlo, které vede

Nejoblíbenějším pánským spodním prádlem jsou bavlněné trenýrky. Už dávno neplatí názor, že trenýrky jsou nemoderní a nudné prádlo. V dnešní době máte neomezené možnosti vybrat si z různých střihů a také barevných kombinací trenýrek.

 

Výhody trenýrek

Výhodou tohoto prádla je hlavně to, že dávají mužům naprostý pocit pohodlí, svobody a volnosti. Trenýrky by rozhodně neměly nikde táhnout a neměly by se ani vyhrnovat, popřípadě zařezávat.

 

Pohodlí na prvním místě

Mužům uděláte největší radost, když se nákupu spodního prádla nemusí ani účastnit. Stačí tak vědět jejich preference a velikost, poté jim spodní prádlo koupíte rychle a jednoduše. Bavlněné pánské trenýrky jsou sázkou na jistotu. Samozřejmě, že se najdou také milovníci boxerek nebo muži, kteří nedají dopustit na slipy, ale rozhodně to není většina.

 

Zázraky s barvami

Pokud chcete svého muže překvapit, tak mu kupte vtipné trenýrky nebo spodní prádlo s geometrickými vzory, protože to patří mezi ty nejoblíbenější. Zároveň se můžete řídit jednoduchým pravidlem. Světlým typům mužů sluší tmavší odstíny barev a tmavším typům mužů pak světlejší spodní prádlo. Pokud chcete pánským spodním prádlem dosáhnout zúžení nebo zakrytí problematických partií, tak vyberte jednobarevné trenýrky nebo prádlo se širším pruhem na hýždích.

 

Důležitost švů

Důležité jsou při výběru také švy. Kvalitní spodní prádlo poznáte právě podle toho, jak trenýrky sedí a jak jsou švy ušité. Spodní prádlo by mužům nemělo bránit v pohybu a zároveň by mělo mít švy hlavně po stranách. Upnutému spodnímu prádlu se také vyhněte a vždy zkontrolujte, aby v trenýrkách byla pevná a držící guma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download