0.6 C
Prague
4.12.2020

Máte v autě kvalitní koberečky? V zimě jsou zapotřebí!

Koberečky pod nohami v automobilech považuje velké množství majitelů automobilů za zbytečné a nepodstatné vybavení. Ovšem a podzim a hlavně v zimě jejich význam rozhodně v autě oceníte. Především pokud máte rádi čistý a útulný interiér vašeho vozu. Bláto, sníh, mokro a agresivní sůl, to všechno na podrážkách svých bot nosíme do auta. A pokud v autě nejsou kvalitní koberečky, špiníme samotné vybavení vozu. Z podlahy jde bahno a sůl čistit mnohem hůře než z koberečku.

Na zimu rozhodně gumové koberečky

Zejména v zimě podlahy v interiéru automobilů nejvíce trpí. Kdybychom na botách nosili pouze čistý sníh, problém by nebyl až tak velký, i když sníh by se změnil ve vlhkost, která by se v interiéru držela ještě dlouho. Problém je ale se solí, kterou jsou v zimě upravované chodníky a silnice. Sůl je agresivní a z podlah se velmi špatně a složitě čistí. Zejména pokud jí necháte působit dlouhodobě. Na zimu tedy rozhodně doporučujeme do aut pořídit a využívat nové gumové autokoberce. Ty stačí jen po jízdě vytřít hadříkem a je uklizeno.

 

Nákup koberečků nestojí majlant

Rozhodně se nemusíte bát, že by vás nákup nových koberečků do auta finančně zruinoval. Pokud budete hledat levné koberce do auta, tak set čtyř kusů nemusí vyjít dráž, než 500Kč. Velmi důležitý je ovšem správný výběr koberců. Každý interiér vozu je přizpůsoben jinak a má odlišné velikosti. Koberce je nutné vybírat v závislosti na značce a modelu vozu.

Stejně jako výběr autopotahů

Koberečky a potahy jsou nejčastěji nakupovanými doplňky interiéru vozů. Oby druhy je zapotřebí vybírat na základě značky a modelu vozu. Doporučujeme najít takové prodejce, u kterých snadno vyberete správné druhy. Mezi takové prodejce se řadí například VTVauto.cz.Na stránkách tohoto prodejce najdete koberečky, potahy i ostatní příslušenství pro automobil rozdělené přehledně do kategorií. Nemusíte ani procházet všechny kategorie. Stačí v příslušné kategorii zboží zadat do vyhledávače značku a model vašeho vozu a zobrazí se vám jen vhodné komponenty. Objednejte si potahy do auta snadno a s jistotou správného výběru na VTVauto.cz.

 

 

 

Související příspěvky

Izolace kapoty motoru

majda

Jak probíhá ekologická likvidace vozidel?

redakce

Oprava brzdového třmenu bývá po zimě nutná i u nových aut

redakce