3.1 C
Prague
28.1.2021

Oprava mobilního telefonu? Poraďte si i bez partnera

Každá žena v sobě ukrývá jistou více či méně marnivou část svého já, která kromě praktičnosti a užitečnosti skutečností velmi přísně posuzuje i jejich vzhled. Stejně tak je tomu u mobilních telefonů. Ty ženám slouží nejen k praktičnosti, ale také jako módní doplňky. Jak si poradit, když se nešťastným pádem poničí displej vašeho telefonu?

Představte si jistou situaci. Od rána nestíháte, jelikož jste suverénně zaspala i přes opakované řinčení budíku. A zrovna dnes, kdy musíte být kvůli důležitému výstupu v práci či ve škole opravdu dochvilná. Snídani suveréně vynecháte, ta je za takového presu luxusem, který si nemůžete dopřát. V běhu na tramvaj se teprve navlékáte do druhého rukávu saka, zatímco kabelka vám vlaje na předloktí. V tom okamžiku vám mobil, do té chvíle ležérně pohozený v kapse, začne neodbytně vibrovat. Někdo se dožaduje vaší pozornosti. Soudě podle jeho vytrvalosti se jedná o něco důležitého. Ve spěchu tedy zašátráte v kapse a nešikovným pohybem se ho pokusíte vytáhnout. Ten však místo k uchu letí intenzivní rychlostí k zemi. Podle všech známých zákonů schválnosti samozřejmě displejem napřed. V tom okamžiku by se ve vás krve nedořezal a se zatajeným dechem se pro něj skláníte. Marná sláva, přední část nyní zdobí atraktivní síť rozvětvených pavučin.

To je jen příklad. Možná nemáte starosti se zaspáváním a po zařinčení budíku vstáváte na první skvělou. Třeba se vám ale povedlo telefon nešikovně upustit nebo jste jím mrštila po někom během bouřlivé hádky – dosaďte si sama. Následky bývají stejně nepříjemné. V současné době si sice můžeme užívat ultra tenkých, lehkých a kvalitních mobilních technologií, jenže to jde ruku v ruce s vysokými nároky na naši opatrnost. Doba bytelných cihel, které vám shovívavě odpustily kdejaký karambol, už je dávnou minulostí. Stačí chvíle nepozornosti nebo třeba jen špatná konstelace hvězd a ze stylového, maximálně funkčního smartphonu je něco, co už tak elegantně nepůsobí. Navíc s funkčností ještě nepředvídatelnější než dubnové počasí. A i když máte štěstí a váš přístroj přes nepěkný úraz statečně spolupracuje dál, neatraktivně popraskaný displej je něco, s čím se ženy těžko ztotožňují. Nevylepší ho právě ani ten nejstylovější kryt.

 

Rozbitý displej? Dokážete to i bez chlapa!

Naštěstí se už nemusíte spoléhat na tatínkovy šikovné ručičky nebo na to, až si váš přítel najde konečně chvilku na prozkoumání škod. Výsledek takových oprav by byl navíc značně neurčitý. Telefon s pochroumaným displejem můžete dát do opravy přímo k prodejci, ale výměna skel vás tam přijde zbytečně mnoho. Kvalitnějším řešením je vyzkoušet služby nezávislých servisů. V dnešní době už existují takové, které poskytují nadstandardní služby za velmi příznivé ceny, a zároveň se nemusíte bát žádných pochybných zastaváren. Takový je i osvědčený a stále oblíbenější iLoveServis s individuálním přístupem a lékem na každou bolístku moderních telefonů, ať už máte iPhone, Samsung, Huawei, Sony, Nokii, LG nebo HTC. Servisy mají v Praze, Brně a Ostravě, na provedené opravy dostanete 6měsíční záruku, a co je na jejich službách nejúžasnější, je, že nijak nenabourají váš rozpočet. Především výměna skla pomocí revoluční vakuové technologie právě umožňuje snížit náklady při výměně až o 50 %. Studenti s ISIC kartou mohou ještě využít slevu 10 %.

Jestli váš smartphone zdobí nehezké připomínky jeho pádu a vaší nešikovnosti, nemusíte se s tím smiřovat. Už nemusíte vynakládat nesmyslné sumy na jeho opravu – dopřát mu ji můžete díky nejnovějším vymoženostem rychle a bez nutnosti zdlouhavého šetření. Byla by nepraktické toho nevyužít.

Související příspěvky

Objevte nový způsob mixování

redakce

S hudbou ráno i večer

redakce

Jak ochránit svůj mobil? Ochranným tvrzeným sklem Samsung

redakce

1 komentář