21.4.2024
MaxiMagazín

Plíseň je noční můrou astmatiků, zbavte se jí LSG protiplísňovým nátěrem

Můj syn je astmatik, takže když jsem v koupelně objevila zárodky plísně, začala jsem mít starosti. Dobře vím, že plísně mohou způsobovat zdravotní potíže. Zdravému člověku se mohou vytvořit různé alergie nebo astma. Astmatikovi se pak můžou zhoršovat projevy onemocnění, zhoršovat dýchací obtíže a podobně.

Nejprve jsem plíseň nastříkala nějakým postřikem proti plísním. Potom jsem začala studovat, jak by se dalo plísní zbavit. Bylo mi jasné, že postřik můj problém nevyřeší, jen trošku odsune nutnost jeho řešení. Na internetu bylo spoustu rad. Jenomže jak se rozhodnout, která je ta nejlepší? Navíc pro mě spousta z nich byla fyzicky těžko proveditelná, jediná možnost byla si na to někoho pozvat.

Chtěla jsem pokud možno zvolit nějaké méně invazivní řešení, které by ale fungovalo. Dost se mi zamlouvala možnost nechat si nanést nátěr, jehož složky aktivně bojují s vlhkostí, které zamezí přístup. A když se zamezí vzniku vlhkosti, tak se nevytvoří ani plíseň. A celé by to šlo provést ve dvou třeba odpoledních termínech, žádné několikadenní práce kdo ví na čem. Prostě jen pár hodin a máme vyřešeno.

Spojila jsem se s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstranění plísní Praha, který nabízí LSG protiplísňový nátěr. Společně jsme vybrali termín, který se mi nejlépe hodil. Zaměstnanci této firmy k nám přišli nejprve odstranit plíseň pomocí kartáče. Dali si na tom opravdu záležet, protože pod nátěrem nesmí zůstat žádný plísňový zárodek. Očištěnou zeď nastříkali dezinfekcí. Protože dezinfekce potřebovala ještě den působit, mohli nátěr aplikovat až po 24 hodinách. Nanášení nátěru už ale netrvalo nijak dlouho a zaměstnanci A SERVISU s tím byli rychle hotoví.

Nátěr mi prozatím funguje spolehlivě a nepochybuji, že to tak bude i nadále.

 

 

Plánujete dovolenou do Řecka? Navštivte nádherné Santorini

 

Řecko je prostě nádherné a jeho bohaté antické dědictví říznuté balkánským šarmem mu už nikdo nikdy nevezmete. A jedno z míst, které rozhodně stojí za navštívení je Santorini. Santorini či Santorin,  je skupina ostrovů v Řecku s hlavním ostrovem stejného jména. Jedná se vlastně o do moře propadlou sopku, která se pyšní svou řeckou bílou architekturou.

39282218 - young  blond woman cleaning a carpet with a handheld vacuum cleaner isolated on white background

V místních tavernách můžete ochutnat mnoho řeckých specialit a v noci vás zde nadchnou rytmy tradiční řecké folkové hudby. Santorini má bohatou vinařskou historii, nachází se zde Muzeum vína, které mapuje posledních tři tisíce let, v hlavním městě Fira pak najdete galerii výtvarného umění Mati se spoustou kontroverzních děl inspirovaných přírodou a člověkem. Takže pokud zvažujete dovolenou do Řecka, ať už jste tuto zemi navštívili či ne, tak toto místo rozhodně stojí za navštívení.

Jedná se o příjemnou změnu, co se týče typických písčitých pláží a rozhodně této změny nebudete litovat. Sami byste se divili, jak může být přerušení rutiny prospěšné. Jste například každý půl rok si nasadit gumové rukavice a pustit se do čištění vašeho koberce? V tomto případě máme pro vás mnohem lepší řešení, a tím je hloubkové čištění koberců od úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců, sedaček Praha 9, která nabízí ty nejkvalitnější služby, a to za dostupné ceny.

Jejich hloubkové čištění koberců zahrnuje strojovou metodu, tudíž se nemusíte bát skvrn na svém koberci. Zkrátka je to to nejlepší, co svému oblíbenému koberci můžete dopřát, protože ho vyčistí tak, že bude vypadat jako nový.

 

Související příspěvky

Chcete si v létě užívat více pohodlí?

redakce

Krásně umytá okna po stavbě

Veronika

Ideální pokojíček pro děti? Ten, který si zařídí samy

majda

1 komentář