Rozhlasová ústředna Dexon JPA 1600 dokáže do každé místnosti přehrávat něco jiného.

 

Nevěříte? Je to tak. Rozhlasová ústředna Dexon JPA 1600 je šestizónová, to znamená že si u všech pěti dostupných navolíte (nasměrujete), do které ze šesti zón budou „hrát“. A to je právě ono – tím pádem v každé 100W zóně „hraje“ jiný signál.

 

Rozhlasová ústředna Dexon JPA 1600 je ideálním společníkem pro harmonické podnikání

Nálada v komerčních prostorách je důležitá. Zatímco někde je potřeba hudba energická ponoukající k akci, jinde by se celá vnitřní atmosféra měla nést na vlně pohody a relaxace. Komfortní řešení JPA 1600 proto ocení především vytížení majitelé penzionů, lepších restaurací a jiných společenských prostor s vysokou kvalitou poskytovaných služeb, u kterých je vyžadováno, aby každá zóna přenášela jiný signál. Například v restauraci to bude moderní hudba, zatímco na pokojích se rozeznějí tóny některého klasika.

Jak to celé funguje?

Je to vlastně velmi prosté. S touto šikovnou rozhlasovou ústřednou prostě provádíte jednoduché a nenáročné směšování různých signálů, a zároveň i jejich výkonové zesílení a směrování.

Pro váš větší komfort je rozhlasová ústředna Dexon JPA 1600 je vybavena směrováním pěti vstupů do šesti zón. Také se může pochlubit výkonem 6×100 W, 2 pásmovým frekvenčním korektorem a šikovným monitoringem každé dostupné zóny.

Chcete bonus navíc? Pak vás určitě potěší, že Mp3 přehrávač z SD karty a USB či FM tuner lze také stejně jednoduše nasměrovat do příslušných výstupů. To oceníte ve chvíli, kdy bude potřeba nahrát třeba vlastní hlášení nebo reklamu. A samozřejmě je vestavěno také přednastavené prioritní chování a s ústřednou v balení je dodáváno IR dálkové ovládání. Nemusíte tak vůbec nic dokupovat nebo pracně oceňovat. A takový komfort v podnikání zaručeně oceníte. Více se o rozhlasové ústředně Dexon JPA 1600 dozvíte ZDE.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download