Titul MBA posouvá vaši kariéru

 

Kvalitní vzdělání a titul jsou zárukou prestižního a dobře placeného místa, po kterém touží téměř každý. Titul MBA je aktuálně jedním z nejuznávanějších a jeho získání může znamenat velký posun v kariéře.

Manažerské vzdělání je vždy výhodou, ať už vlastníte podnik se stovkou zaměstnanců, otevření vlastní firmy teprve plánujete nebo pracujete pro nadnárodní korporaci. Umění převádět teoretické znalosti do praxe a poradit si s problémy by měly k dobrému vzdělání patřit. Právě studium MBA klade důraz na propojení teorie a praxe, na reálných příkladech reálných firem a jeho součástí je také řešení různých problémů nebo chyb v životě firmy. Cambridge Business School nabízí různé studijní programy se specializací podle oblasti zaměření, aby si každý mohl vybrat co nejvhodnější program pro sebe a svůj pracovní život.

Pro získání titulu MBA nebudete muset v následujících čtyřech letech obětovat celý svůj život jen studiu, vzdát se víkendů i volného času a žít v neustálém stresu ve snaze skloubit práci a školu. Studium MBA probíhá online moderní formou e-learningu, kdy se do výuky můžete zapojit kdy chcete a kdekoli chcete, ať už jste na služební cestě nebo máte chvilku klidu na dovolené. Jedná se o velmi efektivní formu studia, která je časově flexibilní a podřídí se tak vašemu časovému rozvrhu. Celá výuka trvá jeden rok a do školy docházíte jen na semináře a přednášky, které probíhají 4x ročně v sobotu. Můžete na nich potkat zajímavé osobnosti ze svého oboru i jiných oblastí, naučit se mnoho nového a setkat se osobně s lektory u dobrého občerstvení.

Během výuky se nemusíte spoléhat jen na suché poučky a fráze, naopak, praxe je pro MBA velmi důležitá. Samotní lektoři často pracují na manažerských pozicích různých firem a tak vám předávají znalosti nejen teoretické, ale i praktické, které můžete ve svém zaměstnání ihned aplikovat. Kromě modelových příkladů můžete s lektory a spolustudujícími řešit i reálné problémy vaší firmy, konzultovat různé možnosti nebo společně hledat řešení. Studium vám přinese nejen rozšíření znalostí a lepší kvalifikaci, ale také mezinárodně uznávaný a prestižní titul MBA, který vám pomůže posunout vaši kariéru o další krok a otevřít dveře k vysněnému místu nebo vlastní firmě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download