14.5 C
Prague
11.8.2022
MaxiMagazín

Utíká vám teplo z domu? Máme řešení

Základem každého života je bydlení, které dokáže zajistit optimální podmínky po celou sezónu bez ohledu na teploty za okny. Zároveň se však takové bydlení nesmí zbytečně prodražovat. Na jedné straně se snažíme šetřit s vodou, kupujeme úsporné žárovky a na straně druhé vyhazujeme těžko vydřené finanční prostředky z okna. Nyní se nechceme bavit a poučovat, ale předložit jednu z nejjednodušších cest současnosti vedoucí k okamžitým úsporám za vytápění.

Na malou chvíli se zastavte a sami se podívejte na své výdaje. Určitě se vám každým rokem navyšují a vy se pomalu smiřujete s touto dlouhodobě nevyhnutelnou situací. Na trhu se však nabízí několik stavebních úprav, které vám mohou pomoci, jsou ale efektivní? Jednou z nich je například foukaná izolace.

 

Jak (nesnížit) náklady za vytápění.

Lidé se v nouzi chytají jakéhokoliv stébla slibující stabilitu a udržení hlavy nad vodou. Podívejme se například na zateplení fasád, které je časové náročné a navíc se tato investice vrací až za několik desítek let. Podívejme se na skvělé řešení v podobě foukané izolace, jejíž průběh a celkové dokončení nezabírá více jak několik málo hodin a už po 4 letech se vám vložená investice vrací.

Systém Magmarelax

Systém Magmarelax není žádnou horkou novinkou na jehož výsledky si budeme muset počkat. Jedná se o propracovanou techniku ze severských států, kde extrémní klimatické podmínky nutí k zamyšlení více než u nás. Systém Magmarelax prokazatelně snižuje celkové náklady za vytápění o celou třetinu. A to rozhodně nejsou zanedbatelná čísla.

 

Zateplujeme strop

Foukaná izolace se směřuje ke stropům. Právě tato plocha je největší z celého domu a jak moc dobře víme, tak teplo stoupá vzhůru. Stropem tedy uniká nejvíce tepla bez jakéhokoliv využití. Zateplení stropu foukanou minerální izolací je skvělým řešením pro jakýkoliv tip domu. Není potřeba žádné omítky, montáže ani týdnů narušeného chodu domácnosti.

 

Jak si službu foukané izolace objednat

Stačí jen vyplnit objednávkový formulář a domluvit se na přesném termínu návštěvy. Naše společnost bez předchozího ověření a zkontrolování stavby práci nezahajuje. Po této schůzce budete přesně vědět, kolik vás realizace bude stát. K celému výkonu práce je zapotřebí vytvořit několik otvorů, nebojte se žádných zednických zásahů ani nepořádku. Popřemýšlejte o tomto systému a objednejte se.

Související příspěvky

Jak si vybrat ideální manželskou postel

redakce

Bezchybná pokládka keramické dlažby? Nepotřebujete zvát profesionálního pokladače!

redakce

Jak se zbavit špíny, mechu a lišejníku na cestách okolo domu?

redakce