-2.8 C
Prague
3.12.2020

8 tipů, jak se rozmazlovat

Máte pocit, že se vám nic nedaří a psychicky se cítíte na dně? V takovém případě byste si měli připomenout způsoby, jakými se můžete rozmazlovat. Uvidíte, že se vám dobrá nálada vrátí a že se budete cítit ještě mnohem lépe než předtím. Udělejte si čas jen sami pro sebe.

 

1) Wellness balíček

Mezi nejoblíbenější způsoby, jak se rozmazlovat, patří návštěva wellness. Těšit se můžete na vířivku, saunu, solárium, případně wellness procedury. Mezi oblíbené patří například masáže. U těch si odpočinete, zregenerujete tělo, ale uklidníte také svou mysl.

 

2) Neobvyklá masáž

Vyzkoušet však můžete i neobvyklou erotickou masáž. Zkuste nad některými věcmi nepřemýšlet moc dlouho a udělejte je tak, jak je cítíte. Slyšeli jste o nuru masáži? Pomocí speciálního nuru masážního gelu si můžete užít ojedinělý a smyslný zážitek. Jděte do toho!

 

3) Relax a odpočinek

Kromě práce a povinností v domácnosti byste se měli naučit i odpočívat. Je na vás, jestli se bude jednat o aktivní odpočinek nebo relaxování u sklenky vína nebo třeba ve vaně plné pěny. Najděte si právě to, co vás baví a věnujte čas nejen rodině, ale i sami sobě.

 

4) Skvělá kniha

Jen máloco vás dokáže zabavit tak, jako dobrá kniha. Sáhněte po svém oblíbeném žánru, vytáhněte si deku na zahradu nebo pověste na terasu sezónní houpačku. Nenechte se nikým rušit a na okamžik vypněte telefon, počítač a klidně i zvonek. Tahle chvilka patří jen vám.

 

5) Společný zážitek s protějškem

Zajímavým zážitkem může být společná aktivita se svým protějškem. Je na vás, jestli vyzkoušíte adrenalinový sport nebo si společně zajdete na erotickou masáž pro páry. V každém případě si vyberte takovou aktivitu, u které se pobavíte oba.

 

6) Zkusit něco nového

Nebojte se zkusit něco, co jste dosud nedělali. Klidně si vyberte nějakou sportovní nebo společenskou aktivitu v okolí a naplno se do ní pusťte. Přihlaste se do kurzu vaření, naučte se nový jazyk nebo si splňte některý ze svých dětských snů.

 

7) Péče o sebe

K rozmazlování patří i péče o sebe sama. Objednejte se ke kadeřnici, zajděte si na nehty nebo si jen v obchodě kupte něco nového na sebe. Uvidíte, že když budete šťastní vy sami, tak budou šťastní i lidé kolem vás.

 

8) Příjemné bydlení

Příjemně a komfortně se budete cítit jen v příjemném prostoru. Udělejte si čas na zvelebování svého bydlení. Nemusíte utrácet velké peníze, k zútulnění postačí i fotky, polštářky nebo vlastnoručně ušitý přehoz.

Související příspěvky

Jak řešit porušení pracovní kázně

redakce

Dlouholeté zkušenosti s obuví budou předány i vám

redakce

Antiradar – vyhněte se pokutám

majda