Do přírody s houpací sítí

 

Jezdíte rádi do přírody ať pod stan, pod širák, nebo na výlety? Jestli chcete být přírodě ještě blíž, zabalte si na cestu houpací síť. Vašemu výletu to přinese nový rozměr. Spánek po hvězdným nebem nad hlavou, pohodlné poležení i tam, kde se stan nevejde a ještě mnohem víc…

Cestovní houpací síť se vám vejde do každého batůžku, vždyť váží necelé kilo a zabalená má rozměry 10 x 10 x 23 cm. Snadno ji rozbalíte a přichytíte ke stromu díky skvělému závěsnému systému La Siesta.

Ležet půl metru nad zemí v houpajícím se pruhu látky je svým způsobem jedinečné a vzrušující. Svět vidíte z úplně jiné perspektivy a jemné houpání odnese stres rychleji než mávnutí kouzelného proutku.

Pokud nevyrážíte na dlouhou cestu, ale chcete si spíš s přáteli udělat piknik, pak nepotřebujete ani síť cestovní. Na pikniky se skvěle hodí houpací závěsná křesla a sítě a z funkčního vlákna HamatecTex®, které vydrží intenzivní používání stejně jako rozmary počasí. Látka je voděodolná, rychleschnoucí, příjemná na dotek a nenáročná na údržbu. Normální sítě mají sbalené o něco větší rozměr než ty cestovní, ale ani tak nejsou prostorově nijak náročné. Jen to vyzkoušejte a uvidíte, že síť nebo křeslo nezůstanou ani na chvilku prázdné!

Pokud uvažujete o nákupu houpací sítě, doporučujeme se vyhnout levným výrobkům, na které narazíte v supermarketech. Ty vám dlouho neposlouží. A ze zkušenosti víme, že jakmile si na síť jednou zvyknete, budete v ní chtít být pořád. Takže se určitě vyplatí zainvestovat do kvalitní značky, abyste měli jistotu, že síť vydrží intenzivní používání.

My doporučujeme značku La Siesta, která vyrábí a dováží sítě a závěsná křesla z Jižní Ameriky. Její výrobky splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy a také standardy kvality. La Siesta nabízí mnoho variant, takže můžete vybírat podle velikosti (jsou hamaky, kam se vejde celá rodina), materiálu (jestli chcete odolný HamatecTex® nebo radši BIO bavlnu), a samozřejmě z široké škály barev.

Takže neváhejte a nabídku La Siesta prozkoumejte. S výběrem vám určitě rádi poradí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download