Ať je léto či zima, s MAGMARELAXEM je vždy vše prima!

 

Zateplení jednotlivých částí rodinného domu je v posledních letech velmi často diskutovatelnou otázkou. Moderní nároky na komfort bydlení to prostě vyžadují. Jednotlivé druhy zateplení rodinných domů mají svůj jediný úkol – snížit výdaje vaší domácností za vytápění. A to rozhodně není vůbec snadný úkol.

 

Účinnost, úspora a celková návratnost vaší investice

Jedině důsledným porovnáním základních parametrů úspory pak zjistíte, zda se vám investice do dané varianty zateplení opravdu vyplatí. Pokud budete do zateplení vkládat příliš mnoho finančních prostředků, návratnost investice bude v řádech několika desetiletí. To je příklad zateplení fasády. Investice je mnohdy stotisícová, úspora nepřekročí ani cca 40% a tudíž je návratnost investice v nedohlednu. Pokud budete investovat naopak příliš málo, účinnost bude také malá. Ideální volbou je samozřejmě malá investice do zateplení rodinného domu, vyšší účinnost a úspora a tedy i rychlejší návratnost investice. Existuje vůbec taková metoda, která zajistí opravdu účinné zateplení?

 

Je zde! Důmyslný systém MAGMARELAX

Nižší investice (v porovnání se zateplením fasády je až 10x nižší), vysoká účinnost (až 33% úspory ze stávajících nákladů na vytápění domácnosti, rychlá návratnost investice (v průměru 4-6let) a k tomu navíc rychlá realizace v řádech několika málo hodin. Tak přesně těmito výhodami se může pyšnit SYSTÉM MAGMARELAX. Má opravdu vysoké tepelně-izolační schopnosti, které ani časem neztrácí. Dokáže odolat vlhnutí, požáru i hlodavcům a na půdách vytváří souvislou vrstvu izolačního materiálu bez tepelných mostů, takže úniky tepla jsou naprosto minimalizovány.

 

V jednoduchosti je skutečně velké kouzlo!

Samotná realizace a následná aplikace je velice jednoduchá. Otvory pro izolování dutin jsou relativně malé o celkové šířce 30 až 40 cm. Vlna se fouká dle normy, obvykle do výšky 15 až 30 cm. Lze foukat do vzdáleností až 100 m od stroje a do výšky více než 20 m. Mezi klasické příklady řešení patří izolace střech, kde je dutý strop, ploché pultové střechy, vazníkový strop či nepřístupné půdy. Další rozsáhlejší využití technologie foukané izolace je při zateplení starých domů se sedlovou střechou a dřevěnou konstrukcí stropu. Tato metodika nepožaduje žádné velké stavební úpravy. Z nákladního auta se pomocí silnějších hadic a ventilačního stroje fouká vata do daného izolovaného prostoru. Při aplikaci nevzniká nepříjemný odpad ani zbytky izolace. Vše probíhá bez jakéhokoliv hluku a za plného provozu domácnosti. Vše je hotové již za pár hodin, bez nepořádku a ještě ušetříte až 30% za energie.

 

Izolace pro všechny typy střech

Tepelná izolace složitých nepřístupných střech je velice často tvrdším odborným oříškem. Je třeba minimálně zasáhnout do konstrukce a zároveň zajistit dostatečnou vrstvu izolace i v těžko přístupných místech. Mezi konstrukce lehčí patří kupříkladu vazníkové střechy. Zde není možné účinně rozprostřít danou vrstvu například z rohoží kvůli špatnému přístupu a složitosti dřevěných prvků. Jestliže ale využijeme systém foukané minerální vlny MAGMARELAX®, jsme pak schopni i takto složitou střechu účinně zateplit během několika málo hodin práce.

Jestliže máte plochou střechu nepřístupnou s o něco vyšším sklonem, tzv. pultovou střechu, doporučujeme vytvořit do ní vstupní otvor. Jedná se o osazení vikýře a tím zajištění revizního vstupu do daného prostoru střechy. Pokud si majitel toto následně zajistí, jednak se může kdykoli zateplit dům a vyřešit tak své tepelné ztráty, ale navíc může v prostoru provádět opravy nebo kontroly a zásahy, se kterými by byl bez možnosti vstupu následný problém. Třeba uhnízdění ptactva, vos, sršňů a dalšíúch nebezpečných živožichů a hmyzu.

 

Vyřešíme to ještě dnes?

Neváhejte a ještě tento den vyplňte zcela nezávazný poptávkový formulář. Během několika málo dnů očekávejte obchodně technického poradce a do 14 dní samotnou realizaci.

Více se informujte na www.mojeizolace.cz či na telefoní lince 800 100 533 a navíc získejte 15% zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download