8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Chcete se naučit anglicky rychle a bez námahy?

Znalost anglického jazyka je dnes nezbytností. Pokud máte s angličtinou problémy, nebo jste „dosud nepolíbení“, máme pro vás tip na unikátní kurzy, díky kterým se naučíte perfektně mluvit rychle a bez nudného biflování…

 

Anglicky se nejlépe naučíte pomocí hypnózy

Myslíte si, že váš mozek už natolik otupěl, že není schopen vstřebávat informace, natož se učit něčemu novému? Odpovíme vám trochu krutě – není to o mozku ale o vaší lenosti. Jestliže se anglicky neučíte jen z tohoto přesvědčení, škodíte tím jen sami sobě. To, že se lehce naučíte řeč ovládat, vám dokáží unikátní kurzy angličtiny v Praze, jejichž výuka je založena na hypnóze.

maximagazin.cz_eshop_cetros_cz_01

Tvůrcem těchto kurzů je specialista na superpamět, rychločtení a psychologii Libor Činka. Kurzy využívají unikátních metodu učení, díky které se studenti rychle naučí ovládat jazyk a odnesou si bohatou slovní zásobu v rozsahu 500 – 800 slov. Kurzy jsou určeny pro osoby starší 15 let. Ještě než se do kurzu přihlásíte, měli byste vědět, na jaké jazykové úrovni jste. Pomoci vám v tom může tento online test.

Pokud se chcete anglicky naučit, jsou i pro vás skvělou šancí, jak toho docílit rychle a bez stresu, který s sebou přináší běžné metody učení.

 

Máte to do Prahy daleko? Nevadí!

Pokud nemůžete do Prahy dojíždět, nemusíte smutnit. Libor Činka sestavil i efektivní kurzy angličtiny online. Kurz obsahuje videa, mp3 nahrávky a také zajímavé postupy, jak se rychle bez problémů naučit gramatiku. Díky kurzu se dozvíte, jak trénovat paměť a naučíte se lépe využívat kapacitu mozku.

maximagazin.cz_eshop_cetros_cz_02

Aby bylo vaše učení ještě efektivnější, kupte si tyto knihy pro výuku angličtiny. Pořídit si můžete učebnici i klasické knížky. Jejich výhodou je, že mají vždy 1 stránku napsanou anglicky a na druhé straně je překlad do češtiny. Během čtení příběhu si díky tomu lehce osvojíte slovíčka i fráze.


 

 

 

Související příspěvky

Umožněte svým zaměstnancům práci z domova. Vyplatí se vám to!

redakce

Na tahání těžkých tašek s drogerií zapomeňte, nechte si ji doručit až domů

majda

Proč mít internet na doma od AIM namísto 3G, 4G či 5G?

redakce

1 komentář