8.5 C
Prague
3.3.2024
MaxiMagazín

Chcete se stát módní návrhářkou? Začněte u patřičného vybavení

Propadli jste domácímu vyrábění oblečení, šijete si kuchyňské textilie, závěsy, ubrusy a povlečení? Pokud využíváte osvědčené stroje ještě po mamince, možná byste se mohli zamyslet nad pořízením plně automatizovaných, lehkých šicích strojů, které vám významně ušetří práci. Možná s nimi dokážete zhotovit kousky, o kterých jste doposud zatím jen snili. Neuvěřitelné množství programů, zrychlení a zpřesnění práce, možnost obšívání velkých ploch – to jsou jen některé výhody, kterými se pyšní moderní šicí stroje Brother.

 

Moderní šicí stroje usnadňují práci v domácím i profesionálním prostředí

Šicí stroje Brother v jednodušším provedení dovedou perfektně zastoupit doposud známé značky, v lecčems je předčí a uživatelům zjednodušují šití. Možná se každé švadlence rozšíří obzory, co se týče možností a způsobů úpravy látek. Nabídka Brother ovšem pojímá i profesionální stroje, jež jsou určeny především pro švadlenky, které svůj koníček úspěšně proměnily v živnost. Módní návrháři, salony i velkokapacitní provozovny si čas od času musejí doplnit strojovou výbavu o trendy přístroje, jež předcházejí dobu svými schopnostmi, možnostmi, programy, LED podsvícením, návody, digitálním displejem a dalšími moderními vymoženostmi. Nezaspěte dobu a sledujte vývoj technologií i na poli ručních prací. Uvidíte, že budete o krok napřed před konkurencí.

 

Overlocky slouží pro úpravu pletenin a strečových textilií

Další podstatnou položkou, jež nemůže chybět v profesionální šicí dílně, jsou overlocky a coverlocky. Tyto šicí stroje se hodí pro lemování, zašívání okrajů, sešívání, zašívání i začišťování strečových materiálů a pletenin. Pružné úplety se při obnitkovávání a ořezu neobejdou bez pomoci overlocku. V něm se šev ve finále otočí dovnitř, aby nebyl viditelný, a zašije. Coverlocky slouží pro upravení délky rukávů, teplákovin nebo triček – úpletovou tkaninu ohnou, prošijí dvěma rovnými stehy a na rubu spojí smyčkami.

 

Vyřezávání zjednoduší řezací plotry s integrovaným skenerem

Sortiment společnosti Brother, který je nabízen v internetové prodejně, obsahuje jak zmíněné šicí stroje, overlocky, tak i vyšívací stroje a příslušenství. Patří sem rovněž řezací plotr pro usnadněné vyřezávání různých materiálů. Svoji předlohu už nemusíte zpracovávat v počítači, nýbrž ji pouze navrhnete na papír, přístroj si předlohu sám naskenuje a následně zhotoví obrys řezací šablony. Vy už jen vyřezáváte na konkrétní materiál s pomocí vestavěného skeneru s 300 dpi rozlišením.

Související příspěvky

Alavis pomáhá nejen koním

redakce

I vánoční dárky můžete zabalit do ekologických obalů. Jděte na to chytře!

redakce

Wir fanden eine hochwertige Firma für Reinigung von Fenstern, Fassaden, Höhenarbeiten Wien

Veronika