Domácí umělá plicní ventilace

 

DUPV tedy domácí umělá plicní ventilace je nadějí pro pacienty závislé na umělé ventilaci. Nadějí, že nebudou muset zůstávat v nemocnici. Nadějí, že se budou moci vrátit alespoň částečně k původnímu životnímu stylu.

Agentura domácí zdravotní péče ProCare Medical se věnuje domácí umělé plicní ventilaci již od roku 2008. Počátkem roku 2017 se stala součástí pilotního projektu Všeobecné zdravotní pojišťovny v péči o ventilované. Mohou tak převzít pacienta přímo z nemocniční péče, zajistí pro něj veškeré pomůcky i léky a pacient se tak vyhne poměrně zdlouhavému procesu schvalování. Zkušené sestřičky poskytují odbornou péči nejenom samotným pacientům ale také podporu jejich blízkým a rodinám, kteří jsou nedílnou součástí péče o ventilovaného.

 

Zlepšení psychické kondice pacienta

Jaké jsou výhody domácí umělé plicní ventilace oproti setrvání v nemocničním zařízení? Tak především v naprosté většině případů dochází ke zlepšení psychické kondice pacienta. Ten zůstává v pohodlí domova, a přitom je mu k dispozici veškerá možná odborná péče. Velmi se snižuje riziko infekce, které znamená zejména pro ventilované dost velké komplikace. Pacient se může alespoň částečně vrátit ke způsobu života před onemocněním, někdy i k původní profesi. Nedílnou součástí domácí péče je i odborná péče lékaře, nutričního terapeuta, fyzioterapeuta a psychologa. Máte-li jakékoli otázky k domácí umělé plicní ventilaci, neváhejte a obraťte se na ProCare Medical.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download