1.9 C
Prague
9.12.2023
MaxiMagazín

Dopřejte si relax u decentního dekorativního osvětlení „hvězdné nebe“

Hledáte způsob, jak si zkrášlit interiér, nebo dodat správnou atmosféru do svého relaxačního centra, masérského salonu nebo třeba restaurace? Možností je použít osvětlovací dekorační prvek s názvem „hvězdné nebe“. Můžete se s ním setkat i pod názvem „světelná vlákna“. Výsledný efekt je velmi hezký a nerušivý, hodí se jak do soukromých tak veřejných prostranství.

Kde všude hvězdné nebe instalovat?

Hvězdné nebe se používá především do interiérů. Namontovat jej můžete do obývacího pokoje, ložnice, sauny, také do kino sálu, do kosmetického nebo masážního salonu, relaxačních prostorů, ale také ven, třeba na terasu, balkon, lodžii. Díky tomu, že se dá samotný LED zdroj umístit do vodotěsné krabičky, dá se použít také ve vlhkém prostředí, případně i v jezírku nebo v bazénu.

 

K dostání jsou sady, které usnadní práci se stříháním, nebo také celé role.

Co se týče zdrojů, jde převážně o RGB + W neboli barevné plus čistě bílá. Ovládat světelná vlákna můžete přes RF ovladač nebo Bluetooth.

Máte obavu z montáže? Nechte si pomoct

Pokud nejste manuálně příliš zruční a netroufáte si na montáž hvězdného nebe, u vyplňování objednávky zboží můžete uvést, že si přejete hvězdné nebe také namontovat. E-shop ampul.eu, kde můžete kvalitní světelná vlákna koupit v mnoha variantách i sadách, vám montáž zajistí doma či kdekoli jinde.

Nejprodávanějším zbožím z této kategorie je LED zdroj pro hvězdné nebe, RGBW 16V, kdy ovládání zajišťuje RF dálkový ovladač. Druhým a třetím nejprodávanějším zbožím jsou optické kabely s průměrem 0,75 mm a délkou 300 m nebo průměrem 1 mm a délkou 300, kdy jde o čiré vodiče světla.

Podívejte se na kompletní nabídku světelných vláken, zdrojů i celých sad pro instalaci a zprovoznění hvězdného nebe a vyberte si to, co nejvíce využijete. S výsledkem budete jistě spokojeni.

Související příspěvky

Dárek pro milovníky nicnedělání

redakce

Jaké jsou vhodné televize do auta?

redakce

Klíčovou osobou pro oblast energetiky je v investiční skupině DRFG Pavel Svoreň

redakce