Firemní setkání utuží kolektiv a posílí loajalitu

 

Výroční firemní setkání je možností, jak zhodnotit celý rok, ohodnotit nejlepší zaměstnance a umožnit vzájemný kontakt mezi odděleními a pracovišti, které spolu úzce nespolupracují nebo pobočkami, mezi kterými je velká vzdálenost. Vzhledem ke všem okolnostem je dobré vybrat místo s dobrou infrastrukturou a dopravní dostupností, výhodou je ubytování v místě konání setkání i možnost doprovodného programu, aby zaměstnanci pocítili vděk ze strany firmy a odvezli si příjemný zážitek. 

 

Budoucnost firmy v rukou zaměstnanců

Podle odborníků vede firemní setkání k sounáležitosti mezi zaměstnanci. Stmelení kolektivu je základem úspěšné firmy a podle průzkumů vede k posílení loajality ke společnosti a je také motivací dále pro ni pracovat. Dobré vztahy na pracovišti jsou základ, ale v pracovním shonu bývají často komplikované. Špatné vztahy na pracovišti vedou k horší pracovní výkonnosti, vyhoření, ale i psychickému zhroucení, mimo jiné jsou také důvodem k odchodu z firmy. A právě firemní setkání a různé druhy teambuildingu mohou vztahy ve firmě vylepšit nebo napravit.

 

Ze všech koutů do Prahy

Ideálním místem pro takové firemní setkání je Praha, která je dostupná ze všech koutů republiky, navíc nabízí nesčetně možností realizace, dostatek ubytovacích kapacit, ale i širokou nabídku zábavních aktivit. Výběr místa konání by měl být právě s ohledem na účastníky včetně ubytování a mít centrální polohu, takovou jako má hotel Belvedere, který se nachází nedaleko Pražského hradu a má přímé spojení do historického i obchodního centra, kam mohou účastníci vyrazit po skončení oficiálního programu.

 

Ocenění nejlepších

Kromě kvalitního ubytování by se setkání mělo konat v konferenčních prostorech v Praze, které nabízejí ty nejlepší služby a catering, ale také jsou vybaveny kvalitní audiovizuální technikou. Hlavním cílem firemního setkání je přece vzdát dík zaměstnancům, a tak by kromě zhodnocení roku, výhledu do budoucnosti a nastavení cílů, mělo hlavně obsahovat vyhlášení a ohodnocení těch nejlepších zaměstnanců doplněné o firemní benefit v podobě dovolené navíc, wellness pobytu nebo rodinného víkendu na horách. Jen spokojený tým pracovníků totiž dělá prosperující firmu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download