17.5 C
Prague
7.7.2022
MaxiMagazín

Ford díly sežene lehce a za skvělou cenu

Každý známe ten pocit, kdy s těžkým srdcem musíme uznat, že vaše milované autíčko už odchází do „plechového důchodu“ a je čas je vyměnit za mladší model, který vám bude opět sloužit na dalších několik let. Nebo jste se rozhodli, že své auto zrenovujete? V tomto případě se obraťte na prodejce s Ford díly, který vám rád poradí, co a jak.

 

Na co si dát pozor při výběru náhradních dílů?

Nákup náhradních dílů může být hodně ošemetná záležitost, jelikož hodně z nás hledí v první řade na cenu. Ale to je ta největší chyba, kterou můžete udělat. Podezřele levné díly nejsou podezřelé jen tak. Od nich dejte rychle ruce pryč – jsou totiž z velké pravděpodobnosti z takzvaných „totálek“ nebo dokonce z kradených aut – a je tedy velká možnost, že se vám po ujetí pár kilometrů prostě rozsypou, a to vás může zásadně ohrozit.

 

Nové či použité náhradní díly?

Tak tady je samozřejmě nutno vzít v potaz stáří auta. Pokud se váš vůz blíží veteránovi, je pořízení nových náhradních dílů docela kontraproduktivní, jelikož by vaše vozidlo dlouhodobě „přežilo“. Takže klidně vám postačí náhradní Ford díly použité – ale i ty musíte kupovat v autorizovaných prodejnách, a ne nikde po bazarech či po internetu, který je plný podvodníků, kteří vám prodají klidně i nefunkční díla po předání peněz se s vámi již prostě nebudou bavit.

 

Co když už auto dosloužilo

Pokud se doberete k myšlence, že již nemá cenu náhradní díly měnit, ale že byste měli vyměnit rovnou celé auto, není nic jednoduššího než jej odvézt do výkupny. Tam vaše auto nacení a domluví se s vámi na prodejní ceně. Pokud budete souhlasit, nemusíte se již o nic starat, vše za vás výkupna vyřeší.

A jak budete řešit svoje auto?

Související příspěvky

Do zelených hor, k Máchovu jezeru nebo třeba poznávat vinařské oblasti, můžete v obytné dodávce

redakce

Mytí auta máme ve svých rukou!

redakce

Pražané, nemáte ojeté pneumatiky?

redakce