Hisense vstupuje na český trh

 

Ačkoliv se čínský výrobce Hisense mohl na světové výstavě IFA pochlubit jednou z největších a nejbohatších expozic, tak u nás v ČR zatím není příliš známý. To se však začíná velice rychle měnit.

 

O společnosti Hisense

Tato světoznámá značka vznikla již v roce 1969. Dnes zaměstnává více než 75 000 pracovníků téměř po celé planetě. Jedná se o světovou špičku na trhu Smart TV, domácích spotřebičů, mobilních a komunikačních zařízení. Na trhu plochých televizorů v Číně je nepřetržitě jedničkou již 13 let. Objemem prodeje, kvalitou a oblíbeností značky je dnes Hisense třetím největším výrobcem televizorů na celém světě. Letos je značka Hisense oficiálním sponzorem EURO 2016 ve Francii.

 

Vstup na český trh

Že to se vstupem na český trh myslí Hisense velmi vážně, dokládá i skutečnost, že do ČR přesouvá část své výroby. V plzeňském průmyslovém parku developerské společnosti CTP vznikla první továrna čínského výrobce obrazovek a další elektroniky. Koncern s tržbami cca 15 miliard dolarů vytvoří v západních Čechách kolem stovky pracovních míst.

Obr2

„Jde o jednoho z největších čínských výrobců spotřebního zboží, který chce tímto krokem razantněji vstoupit na evropský trh. Plzeň se tak pro Hisense stává vstupní branou pro další expanzi na evropském kontinentě,“ řekl obchodní ředitel CTP Jaroslav Kaizr.

 

Partnerství s Expert Elektro

Výhradní právo pro prodej televizorů a dalších spotřebičů značky Hisense v rámci kamenných obchodů získal v ČR řetězec Expert Elektro. V jeho 51 prodejnách po celém Česku si již nyní mohou některé z vybraných modelů televizorů Hisense zákazníci pořídit. Lidé také mohou televize nakupovat a předobjednávat na e-shopu Expert.cz. Expert Elektro navíc plánuje nabídku této značky rozšířit ve svých prodejnách o další spotřebiče – v nejbližší době o lednice a pračky.

 

„Jsme potěšeni, že jsme jako první prodejci v tuzemsku začali nabízet výrobky značky s dlouhou historií a celosvětovou známostí. O to víc nás těší, že námi aktuálně nabízené televizory jsou vyráběny v českém závodě,“ uvedl Ladislav Pospíšil, ředitel nákupu a marketingu Expert Elektro s tím, že v následujících měsících se v řetězci nabídka této značky rozšíří o další velké domácí spotřebiče.

 

Technologie, služby a ceny

Mají-li být technologie opravdu inovativní, musí být dostupné všem. Není ani tak důležité, jaké jsou, ale co dokáží. Měly by činit svět lepším, měly by nám věci usnadňovat, měly by být snadno ovladatelné a každému dostupné. Posláním Hisense je vyvíjet právě takové technologické inovace, které zkvalitní životy druhých.

Obr3

Výrobou a prodejem však starost o výrobky nekončí. Servisní tým Hisense je připraven kdykoli pomoci, a pokud se vyskytne nějaký problém, servisní tým je tu, aby jej vyřešil co nejrychleji k vaší spokojenosti.

Společnost Hisense si za kvalitou svých výrobků stojí. Proto na většinu svých výrobků poskytuje prodlouženou 3letou záruku a tím dává svým zákazníkům ještě větší míru jistoty.

 

Ceny televizorů Hisense se pohybují od 5.490 Kč (úhlopříčka 32 palců) až po 79.990 Kč (úhlopříčka 75 palců). Jejich standardem jsou vlastnosti jako například Ultra Slim Design, 4K Ultra HD rozlišení, 3D technologie, funkce Miracast, HbbTV, Netflix, Youtube, AppStore, a pro všechny modely pak i DVB-T/T2/C/S/S2.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download