21.3 C
Prague
31.5.2023
MaxiMagazín

Čištění a voskování podlah zajistí spolehlivá úklidová firma. Nano impregnace Brno

Již delší dobu jsme hledali nějakou spolehlivou a především kvalitní firmu na čištění podlah v Brně. V celém bytě máme plovoucí podlahy a jsme na ně velice opatrní. Na internetu jsme tedy hledali firmu, která by naše podlahy precizně a přitom šetrně vyčistila a navoskovala, aby se krásně leskly a byly jako nové.

Podle recenzí a různých kladných ohlasů nám nejlépe vyšla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která podle hodnocení ostatních dělá svoji práci asi opravdu velmi dobře. Ještě chvilku jsme se dívali a srovnávali tuto firmu s těmi konkurenčními, ale žádná se A SERVISU nemohla vyrovnat.

Firmu A SERVIS jsme následně kontaktovali s přáním čištění a voskování podlah. Už jen z telefonátu jsme měli dobrý dojem, jelikož její pracovníci byli velice příjemní. Ihned s námi domluvili termín čištění a poslali finanční návrh s přibližnou cenou. Také nám vysvětlili, jak bude čištění a voskování podlah probíhat nebo jak dlouho to bude trvat. Takový přístup se nám opravdu líbil.

V daný termín pak přijeli pracovníci firmy na minutu přesně. To je také známka toho, že je na firmu spolehnutí. Prošli si byt, aby zhodnotili postup a následně se pustili do práce.

Bylo vidět, že to nedělají poprvé, naopak, že mají mnoho zkušeností.

Pomocí kotoučového stroje a kvalitní chemie do hloubky vykartáčovali podlahu, kterou následně vysáli pomocí vysavače. Zbavili ji veškerých mastnot, nečistot a vlhkosti a nakonec podlahu znovu namočili vodou a nechali uschnout. Poté podlahu navoskovali. Po uschnutí byla opět krásně lesklá, jako nově položená. S firmou A SERVIS jsme byli velice spokojeni a doporučujeme ji i vám ostatním.

Hloubkové a dezinfekční čištění koberců strojovou metodou v Brně

Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí servisní, jednorázové či nárazové čištění koberců strojovou metodou. Nepoužívá levné a nespolehlivé metody, které způsobují nespokojenost zákazníků. Využívá pouze spolehlivou a osvědčenou metodu, při které je použit kotoučový stroj. Jen tak je koberec důkladně a hloubkově vyčištěn od běžných i zatvrdlých nečistot a škůdců. K čištění koberců strojovou metodou je zapotřebí kotoučový stroj, účinná a dezinfekční chemie a speciální, vysoce výkonný vysavač.

Extrakční metodě, kterou mnoho firem stále nabízí, chybí mechanický proces kartáčování. Ten je zajištěn právě kotoučovým strojem. Po čištění extrakční metodou se na koberci objevují mapy a fleky, které způsobí chemie spolu s vodou. Ta je do koberce pouze vstříknuta a následně odsáta. Tato metoda čištění koberců má více odpůrců než příznivců.

V první fázi metody čištění koberců strojovou metodou je na koberec nanesena chemie, která se nechá chvíli působit. Naváže na sebe nečistoty ze struktury koberce a kvalitně jej vydezinfikuje od všech bakterií a škůdců. Následně je koberec kartáčován kotoučovým strojem, který odstraní všechny nečistoty ze struktury koberce. V závěrečné fázi čištění je pěna, která díky kartáčování vznikla, spolu s vlhkostí vysáta speciálním, vysoce výkonným vysavačem. Po tomto čištění je vhodné nechat koberec důkladně doschnout, aby se do něj nezanášely nečistoty.

50514575 - colorful library in kitch styled school. red sofas, multicolored carpet. 3d render

Zákazníci se mnohdy obávají toho, aby čištění koberců nenarušilo provoz jejich firem. Pracovníci A SERVISU pracují flexibilně a ve skupinkách, aby vše v mimoprovozní době stihli a nenarušili další pracovní dobu zákazníkovy firmy. Garantují, že při večerním čištění bude do ranních hodin koberec opět čistý a suchý. Pokud se váš koberec nachází na frekventovaných místech, tak pracovníci firmy doporučují jeho pravidelné čištění. Nejméně 2x – 3x do roka. Tím také prodloužíte jeho životnost.

 

Související příspěvky

Plánujete se vydat na cesty do zahraničí? Přečtěte si vše, co byste měli před odjezdem vědět

redakce

Skládací plastové kontejnery šetří až 30 % místa při zpětné přepravě

redakce

Originální kostýmy na karneval? Víme, kde je seženete!

redakce

3 komentáře