8.5 C
Prague
21.4.2024
MaxiMagazín

Hledáte ty nejlepší voňavé dárky? Máme skvělé tipy!

Dobývání dárků zpod dekorativně naaranžovaných stuh a pečlivě vybraného svátečního papíru je vždy výjimečnou a jedinečnou příležitostí. Vzpomínky na Vánoce si uchováváme už z dětství a právě vůně patří k těm vjemům, které si dokážeme do nejmenšího detailu vybavit i po mnoha letech. A jaké vzpomínky asi vašim nejbližším zůstanou na dárky, které jim okamžitě vykouzlí úsměv na rtech skrze příjemnou vůni?

 

Vonné svíčky patří k evergreenům, pojměte je stylově!

Pod vánočním stromečkem se vyskytují se železnou pravidelností. Škoda jen, že mají většinou podobu skleněného válečku s vonným obsahem a pestrobarevným obalem. Přitom originální a stylové svíčky mající vzhled roztomilé sovy, půvabných květin s pečlivě vyvedenými okvětními plátky či prostě a jednoduše říčních kamenů, přimlouvající se za oblíbený minimalistický design, by obdarovaným udělaly radost mnohem více. A při kvalitním provedení se není třeba bát kalužinek roztaveného vosku či vyhoření knotu dávno předtím, než se celá svíčka změní v lahodný obláček vůně.

Aroma difuzér nemusí být jen kovová nádobka s tyčinkami

Byl to velký hit – interiérová vůně, jejíž intenzitu si můžete libovolně měnit podle toho, kolik vonných tyčinek do nádobky zasunete. Jako interiérová dekorace se však tento nápad příliš neuchytil, postrádal totiž eleganci, půvab i šmrnc. Ale letošní Vánoce mu dávají druhou šanci, nevěříte? Pak se poohlédněte po difuzérech s dekorativně provedeným vonným kamenem třeba ve tvaru květiny. Může jít i o stylové sezónní motivy, třeba vánoční hvězdu nebo zasněžený strom. Proč se okrádat o bezpečné kouzlo vůní bez plamene, když je nyní dostupné v tolika překrásných variantách? A jako voňavému dárku mu to navíc bude zaručeně slušet!

Voňaví společníci do koupelny

Jednoduché dárkové sady koupelových produktů stejné řady, které vzájemně spojuje pouze unifikovaná kartónová krabička, už dávno nejsou IN. Koupíte je totiž v každém supermarketu – a kde je potom ta radost z vybírání toho nejlepšího dárku?

Takže až budete příště hledat kosmetiku s vůní růží, poohlédněte se po dárkové sadě s vyšívaným ručníkem (v růžovém provedení, jak jinak) nebo vsaďte rovnou na stylové balení třeba v miniaturní vaničce, která se může hodit třeba na mýdlo.

Dárky pro potěšení by už měly být takové – praktické a zároveň krásné, těšící oko i mysl. Máte je už na svém vánočním seznamu?

Související příspěvky

Prach, bláto, mech se dá jednoduše spláchnout

majda

Prodej bytu rychle – i to je možné

redakce

Truhlíky za okny skvěle doladí vánoční výzdobu

redakce