I muži potřebují péči

 

Dávno jsou pryč doby, kdy pánům k péči o jejich zevnějšek stačila pěna na holení a nějaké to mýdlo. I pánové si zvykli na kvalitní přípravky a produkty v péči o tělo a vlasy a nespokojí se jen tak s něčím. Co však zůstalo stejné – a troufáme si říct, že i dlouho zůstane – je věhlasná mužská lenost, touha po jednoduchém použití a neochota ztrácet zbytečně čas.

Žádného chlapa nedonutíte, aby v koupelně nebo sprše trávil víc času, než je bezpodmínečně nutné. Nebo aby používal pět různých přípravků a pamatoval si, který je na co. V lepším případě rozliší sprchový gel a šampon, ale stejně časem zůstanou jen u jednoho z nich. To není nic proti mužům. Zatímco nám ženám dělá radost mít několik druhů peelingů, sprchových gelů a šamponů a vybírat si podle nálady, muži to (až na výjimky) neocení. Pro ně je nejlepší volba takzvaný sprchový šampon, který kombinuje šampon a sprchový gel. Použití je tak univerzální jak na tělo, tak na vlasy a splňuje tak podmínku jednoduchosti a rychlosti.

Pánové s delšími vlasy, nebo pokud používají například gel pro dotvoření účesu, by ale přeci jen měli péči věnovat o kousek víc času a vlasům dopřát výživu i osvěžení. Někdy tak může nastat problém, který nás při nákupu produktů pro muže nenapadne. Sprchový gel voní po moři, šampon po zeleném čaji a gel na vlasy po citronech. Výsledný mix navíc v kombinaci s vodou po holení a případně parfémem asi nebude to pravé. Vybírejte pro péči o vlasy a tělo vždy stejnou řadu od jedné značky. Kvalitní a ucelenou řadu nabízí třeba značka Nouvelle, oblíbená mezi profesionálními kadeřníky. Pro každodenní péči o vlasy a vlasovou pokožku je výborný šampon 3v1 s antibakteriálními účinky, který vlasy zregeneruje i vyživí. Ve stejné řadě pak najdete i gel na vlasy nebo pastu pro matný vzhled.

Nákup a výběr vlasových a tělových přípravků je většinou v rukou ženy. Tak to svým drahým polovičkám v koupelně zjednodušte, netrapte je spoustou lahviček a dopřejte jim kvalitní péči. A aby to nám, ženám, nebylo líto, na www.puls.cz si určitě vybereme něco pro radost i pro své vlasy. Protože šamponů a masek a kondicionérů není nikdy dost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download