Izolace stropu zabere pár hodin a ušetří až 30 % nákladů

 

Konec topné sezóny je za dveřmi a tak se většina majitelů domů obává konečného vyúčtování nákladů za vytápění a pochopitelně i přemýšlet, jak v té další sezóně ušetřit. Jedním z efektivních řešení je foukaná izolace stropu.

Často si to majitelé domů neuvědomí, ale k největším únikům tepla dochází právě stropem. Jak si pamatujeme ze školních lavic, teplý vzduch stoupá vzhůru a pokud mu nic nebrání, stoupá stále. Izolace stropů rodinných domů často není v moc dobrém stavu či chybí úplně. Teplo tak uniká stropem, o to víc musíme topit a tím vyšší máme náklady na topení. Rychlým řešením je foukaná izolace Magmarelax, která se pro zateplení stropů a krovů hodí nejvíce. Využívá, jak již název napovídá, technologii foukání a díky ní je možné aplikovat izolant i do špatně přístupných míst, kde dokáže vyplnit každou mezeru i prasklinu a to během několika hodin bez nepořádku nebo nutnosti velkých příprav, stavby lešení či vyklízení domu.

Veškerý materiál je uskladněn mimo objekt na nákladním autě a na určené místo ho přivádí hadice. Nemusíte se tak bát, že bude nutné proměnit zahradu ve skladiště stavebních materiálů a každý den několikrát uklízet po dělnících. Pro aplikaci materiálu do prostoru půdy postačí jen několik otvorů a tak práce probíhá téměř bez omezení běžného chodu domácnosti nebo stěhování obyvatel k příbuzným. Foukaná izolace se aplikuje čistě, bez nepořádku nebo dalších omezení.  Izolantem je minerální vlna, která má skvělé izolační vlastnosti a navíc je nehořlavá, odolá plísním i bakteriím a neslehne se. Kromě zabránění úniku tepla v zimě ochrání náš dům i v létě proti přehřátí a pomáhá tak zachovat komfort bydlení i v podkrovních místnostech.

Aplikaci foukané izolace je vždy lepší přenechat profesionálům, kteří dokážou posoudit daný objekt a poradit s nejvhodnějším řešením, doporučit potřebnou výšku izolace nebo odhalit možné problémy. Nezávaznou schůzku a posouzení vašeho domu si můžete domluvit u společnosti IP Polná, která se v oblasti foukané izolace pohybuje již mnoho let a nabízí tak profesionální přístup a kvalitní práci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download