Jak oslavit výročí vztahu s partnerem?

 

Životní jubilea jsou vždy příležitostí k oslavě. U narozenin se sice s postupujícím časem mohou objevit pochybnosti o oprávněnosti tohoto veselí, při výročích s partnerem je ale každý další rok nepochybným důvodem k radosti. Jak jej náležitě oslavit?

 

# 1 Návrat na místo činu

Pokud jste se setkali na zajímavém místě, zavzpomínejte zde na tento osudový okamžik. Bylo to na pláži na francouzské riviéře? Pak máte ideální příležitost k tomu vzít si pár dní volna a naplánovat romantický výlet.

Setkali jste se poprvé na nějakém všedním místě, třeba v hromadné dopravě? Skvělá příležitost k tomu projevit trochu kreativity. Na pláži při západu slunce umí dojem udělat každý, ale noční jízda městem v prázdné tramvaji vypovídá o tom, že si nepotrpíte na klišé.

 

# 2 Za exotikou nemusíte jezdit daleko

Milujete s partnerem exotiku,ale na cestu do Asie vám nezbývá čas ani energie? Nemusíte se spokojit jen s rezervací v místním sushi baru. Zkuste společně vyzkoušet například jeden z mnoha druhů orientální erotické masáže. Profesionální maséři a masérky se postarají o vaši rozkoš za pomocí staletími ověřenými technikami, jako je například tantrická masáž.

Masáž pro páry je ideálním zpestřením vašeho partnerského života. A kdy jindy si ji dopřát, než na společné výročí?

 

# 3 Všude dobře, doma nejlíp

Cestování i bouřlivé noční tahy městem mají jistě své kouzlo, jak se ale říká – všude dobře, doma nejlíp. Občas není nad to dopřát si příjemnou domácí pohodičku. Pokud chcete udělat své lepší polovičce radost, vraťte se z práce domů dřív nebo si vezměte den volna a nachystejte pro ni hnízdečko lásky.

Vonné tyčinky, svíčky, relaxační hudba i lahev kvalitního vína jsou ingrediencemi, které zajistí příjemně strávené výročí. Kytice či jiný dáreček se také jistě neztratí. Váš protějšek vám po zhlédnutí takto nachystaného domova jistě padne kolem krku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download