-4.4 C
Prague
29.1.2023
MaxiMagazín

Jaký praktický dárek potěší?

Stále vybíráte vánoční dárek pro své drahé rodiče nebo prarodiče? Možná vám také řekli, že nic nepotřebují, že vše mají. Také řeknou, „nedávej mi nic“. Ovšem je nad slunce jasné, že jim chcete udělat radost alespoň malým dárečkem a dát tak najevo, že vám na vašich milovaných záleží. A Vánoce jsou zkrátka časem klidu, míru a lásky. Takže jim prostě stejně něco přistane pod stromkem. A jaký dárek by to mohl být? Co třeba zvolit moderní, ale jednoduchou věc, která jim usnadní cestování v zimě i v létě. Takže si na vás vzpomenou vždy, když tuto věcičku využijí.

Elektrická škrabka na led Kärcher EDI 4 odstraní jedním tahem a bez námahy i odolnější vrstvy ledu. Práce s ní je jednoduchá. Škrabku lehce přitlačte na zledovatělou plochu a rotující kotouč se šesti plastovými lopatkami vrstvu ledu v mžiku odstraní. Elektrická škrabka je vybaven funkcí inteligentního přepínání v pohotovostním režimu, který zajišťuje automatický start. Lopatky se zastaví v okamžiku, kdy přístroj zvednete a po přiložení se opět spustí. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů. Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Navíc LED kontrolka vám ukáže, kdy je potřeba zařízení opět nabít.

Pokud chcete škrabku proměnit i na pomocnici do slunečných dní, jednoduše ji stačí spojit s letní sadou EDI 4. Vyměníte kotouč s nástavcem a jde se na věc! Vibrace z toho zařízení vám pomohou s čištěním i odolnějších nečistot jako je nalétaný hmyz nebo dokonce i ptačí trus. V kombinaci s čističem oken RM 650 budou okénka nejen nablýskaná, ale i chráněna díky neviditelné folii, která se na skle vytvoří. A hadřík z mikrovlákna nedá šmouhám šanci. Tomu se říká zabít tři mouchy jednou ranou!

Ochranný kryt elektrické škrabky umožňuje bezpečnou manipulaci i jednoduché uložení, protože je vybaven krycím víčkem. V případě opotřebování nožů lze jednoduše vyjmout celý disk bez pomoci nářadí a vyměnit za nový.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

Související příspěvky

Jak si pohlídat geometrii kol?

redakce

6 tipů pro jarní úklid garáže

redakce

Vybíráme tažné zařízení

redakce