Soutěž s Benzinou: Stačí natankovat a máte šanci vyhrát!

 

Už vám zase na palubní desce září oranžová kontrolka a vy jste odsouzeni k návštěvě čerpací stanice? Pocit k nezaplacení! Dost bylo ironie, tankování přece není žádná velká starost. U Benziny navíc máte šanci při nákupu paliva vyhrát zajímavé ceny! Soutěž, kterou tato společnost pořádá v průběhu roku, je velmi jednoduchá a za účast v ní kromě nezbytné platby za pohonné hmoty nedáte vůbec nic. Tankovat navíc stejně musíte. Podívejme se tedy podrobněji na ceny, pravidla a vše, co se soutěží souvisí.

 

Pravidelné soutěže o hodnotné ceny

U čerpacích stanic značky Benzina se pořádá soutěž prakticky skoro pořád v průběhu celého roku. Děje se tak většinou čtyřikrát. Ceny se přitom liší dle aktuální sezony. Patří mezi ně kupříkladu grily, zájezdy anebo pneumatiky. Aktuálně je ve hře plná nádrž paliva. Získat ji můžete, jestliže se zúčastníte soutěže trvající do 31. 12. 2017.

 

Jak se zúčastnit? Nic složitého…

Rádi byste také něco vyhráli? Pak si prostudujte pravidla soutěže. Nejsou nijak složitá. Prostě vám postačí natankovat minimálně 30 litrů pohonných hmot. Poté obdržíte účtenku, na jejíž spodní části najdete specifický kód. Ten využijete buď tak, že zašlete SMS zprávu telefonní číslo 736 363 363, anebo si zasoutěžíte na www.soutezbenzina.cz. Na této adrese lze kód zadat pohodlně do připraveného pole. Vše je zdarma, u textové zprávy platíte dle tarifu vašeho operátora.

 

Tank Karta od Benziny a její přednosti

Benzina má pro své zákazníky připravenou také Tank kartu slibující spousty dalších cenových zvýhodnění. Vybrat si zákazníci mohou dvě varianty. V nabídce Benziny je Tank Karta Easy pro běžné soukromé osoby a Business pro firmy. S prvně jmenovanou lze na pohonných hmotách ušetřit až 1 Kč za litr. U karty pro firmy můžete mít nastavené velmi výhodné týdenní ceny. Aktuálně je k dispozici moc hezká vánoční edice Tank Karty EASY.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download