Krásná pleť i v létě? Víme, jak na ni!

 

Prázdniny jsou v plném proudu. Ať už se je chystáte strávit objevováním krás naší vlasti nebo cizích krajů, neměli byste zapomínat na vaši pleť. Letní sluníčko totiž dovede být pořádně zrádné. Co byste si tedy měli rozhodně přibalit do své kosmetické taštičky, nechcete-li, aby se negativně podepsalo na vašem vzhledu?

 

Hydratace především

Pleť potřebuje v létě hlavně hydrataci. Kombinace slunce a slané nebo chlorované vody je pro ni totiž hodně náročná a na kráse jí rozhodně nepřidává. Spíš naopak. Pokožka je hodně vysušená, objevit se na ní mohou pupínky, u citlivějších jedinců i alergie na slunce nebo podráždění. Zaslouží si proto pořádně rozmazlovat za pomoci regeneračních a hydratačních krémů. Vybírejte ty, které obsahují opalovací faktor, nebo po jejich aplikaci ještě použijte speciální opalovací krémy s dostatečnou UV ochranou. Sluneční záření totiž způsobuje rychlejší stárnutí pleti, dochází ke vzniku vrásek, k povolení kontur obličeje, ke ztrátě pevnosti a pružnosti. Pravidelně jednou týdně pleti dopřejte také hloubkovější regeneraci, třeba v podobě unikátní zlaté masky, po které budete vypadat jako znovuzrozená.

 

Méně znamená více

V letních měsících můžete ve zkrášlování ubrat klidně na minimum. Nehodláte-li se ale vzdát líčidel ani na dovolené, pak vybírejte vhodnou dekorativní kosmetiku, která parní letní dny a vše, co s nimi souvisí, bez problémů ustojí. Tedy voděodolné tužky a řasenky – k nim nezapomeňte přibalit také odličovač očí, který si s odstraněním těchto produktů hravě poradí. Make-upy či tónovací krémy volte s ochranným faktorem a jen velmi jemně je zafixujte zmatňujícím pudrem. Pak už stačí jen nanést trochu tvářenky, ideálně ve zlatých či bronzových odstínech, které podtrhnou přirozené opálení pokožky, řasy zvýraznit řasenkou a máte hotovo. Vydáte-li se večer za zábavou pak ještě zvýrazněte víčka trochou barvy, v tomto případě můžete sáhnout i po extravagentnějších tónech, třeba oranžové nebo tmavě zelené. Tak proměňte se v královnu letního noci!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download