12.6 C
Prague
17.9.2021
MaxiMagazín

Krásné a cenově dostupné šperky z chirurgické oceli

Kdo z nás by rád nenosil šperky a nedával na obdiv ostatním, jak krásné jsou a jak nám sluší? O to větší je radost, když se nám podaří koupit šperk, který přestože je nádherný, nestál nás majlant. A právě takové jsou šperky z chirurgické oceli. Je skvělé, že nedráždí pokožku a běžně je mohou nosit i lidé, kterým jiné kovy vadí a způsobují jim rudé fleky a olupování kůže, která svědí.

Vsaďte na nové náušnice

Ať chceme, nebo ne, náušnice dělají ženu jemnější, ženštější. Pokud si sundáte náušnice, uvidíte, jak ztratíte jiskru, šmrnc, jak jakoby povadnete. Proto bychom náušnice měly odkládat jen v případě, kdy jdeme spát, koupat se a bojíme se, že náušnice ztratíme, na masáž, rentgen a podobně. Zvláště náušnice s kamínky dodávají tváři krásný leskl a šmrnc. A může si je dopřát každá žena, mladá i starší. Je vleká škoda, že starší dámy se často náušnic s jasnými kameny vyhýbají v domnění, že už jsou na ně příliš staré. Není tomu tak.

I v případě, že chcete slušivé náušnice chirurgická ocel bude skvělou volbou. Vybírat můžete z jemných, decentních, stejně tak ale můžete sáhnout po výrazných, zajímavých, netradičních, které nezůstanou bez povšimnutí ostatních. Už máte doma kousek s říční perlou? Pokud ne, podívejte se, jak krásné jsou náušnice právě s ní.

Svatební prstýnky z chirurgické oceli

Stejně tak si můžete koupit krásné prstýnky z chirurgické oceli a klidně i ty svatební. Nechybí jim výjimečnost, elegance, moderní design, kombinace barev, úprav povrchů, část prstýnku může být lesklá, část matná, uprostřed může být rýha, gravírování může působit, jako by byl prstýnek orosený nebo pokrytý jinovatkou. Prstýnky z oceli jsou srovnatelně dokonalé s prstýnky ze zlata či jiných kovů.

Chirurgická ocel byla, je a bude oblíbená a žádaná. Pokud koupíte své přítelkyni, sobě nebo třeba své dceři šperk z tohoto kovu, neminete cíl. Určitě udělá velkou radost a bude nošen s oblibou a často.

Související příspěvky

Nejčastější přešlapy při úpravě obočí: Neděláte je také?

redakce

Spodní prádlo pro teplé letní dny? Vsaďte na bavlnu nebo bambus!

redakce

Buďte i v zimě ženská a elegantní

redakce